anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmieniamy wygląd naszego forum!

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Zmieniamy wygląd naszego forum!

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego zapoznaliśmy się wnikliwie z komentarzami odnośnie wyglądu forum i chcemy poinformować o zmianach, które planujemy wprowadzić.

 

W nadchodzących miesiącach będziemy starali się wprowadzić kilka ulepszeń i aktualizacji, by uprzyjemnić Wam korzystanie z forum. Ponieważ na razie jest to jedynie makieta, wszystkie obrazy zamieszczone poniżej są w języku angielskim.

 

Na początek – krótkie przypomnienie, co zmieniliśmy w minionym miesiącu: 

 

1) Wprowadziliśmy funkcję „Zarządzaj swoimi zdjęciami”, dzięki której możecie sami usuwać swoje obrazy. Opcję tę znajdziecie na swoich stronach profilowych.

 

redesign 1 - my picture.png

redesign 2 - eagle picture.PNG

 

2) Dzięki zmianie wyglądu „OSTATNICH WIADOMOŚCI”, zamieszczone tam informacje, są bardziej czytelne.

 

redesign 3 - what's hot.png


3) Zmieniliśmy czcionkę, której używamy na naszej stronie. Obecnie korzystamy ze wzoru zaprojektowanego specjalnie dla Sony. W ciągu kilku następnych miesięcy czcionka ta pojawi się na wszystkich stronach Sony na całym świecie.

 

Zmiany, które zauważycie w grudniu, dotyczyć będą głównie sekcji bloga:


1) Strona główna bloga będzie bardziej uporządkowana, by uwaga czytelnika skupiała się na samych wpisach. 

 

redesign 4 - blog homepage.png


2) Każdy wpis na blogu będzie miał bardziej usystematyzowaną strukturę. Nowy blog to: tytuły zapisane dużą czcionką, widoczne linki RSS, napisy oraz większy i bardziej przejrzysty format obrazów i filmików.

 

redesign 5 - blog clutter.png


W przyszłym roku planujemy jeszcze więcej zmian. W ciągu kilku najbliższych miesięcy, podamy Wam szczegóły, jednak już teraz informujemy, że zmiany dotyczyć będą całej strony:


1) Nawigacji pomiędzy poszczególnymi sekcjami forum.

 

redesign 6 - navigational changes.png


2) Nowości na stronie głównej.

 

redesign 7 - news.png

 

3) Szczegółów postów.

 

redesign 8 - forum post.png

 


Pracujemy także nad poprawieniem funkcjonalności innych elementów forum: łatwiejszymi sposobami udostępniania, boczną nawigacją pomiędzy poszczególnymi kategoriami produktów, stronami poświęconymi konkursom, stronami profilowymi… Jak widzicie – chcemy odświeżyć wszystko! Nie chcemy teraz zanudzić Was najdrobniejszymi szczegółami planowanych zmian. Czytajcie na bieżąco bloga, by dowiedzieć się więcej o przebiegu aktualizacji.

 

Co myślicie o proponowanych zmianach? Dajcie nam znać w komentarzach. W końcu forum to przede wszystkim Wy, dlatego chcemy, żebyście uczestniczyli we wszystkim, co tu się dzieje.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Zmiany są potrzebne, ale nie widzę na liście zmian jednej z istotniejszych dla mnie: szerokość forum. Szerokość forum ma istotny wpływ na korzystanie z forum, zwłaszcza w galerii. 

 

 edit:

Pilnie przydałyby się również notyfikacje/powiadomienia. Teraz nie wiadomo, czy ktoś skomentował moje zdjęcie/post, czy była jakaś aktywność. 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
tomdm2
Poszukiwacz

Zrobiłem sobie "krótką" przerwę w odwiedzinach oraz wpisach :wink: i widzę, że ze starej wersji forum w nowej nie działają hiperłącza tam umieszczane, zarówno do zamieszczanych/uploadowanych przez mnie zdjęć jak i linków do stron zewnętrznych dotyczących zawsze danego wątku/tematu na jaki się rozpisywałem. Jest to do "naprawy" drodzy Admini?

Tomasz