anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40 EX720 + PS3 problem z rozdzielczoscią 1080p

profile.country.pl_PL.title
eMAGieIKa
Początkujący

40 EX720 + PS3 problem z rozdzielczoscią 1080p

Witam
Mam problem gdyż po podłączeniu konsoli PS3 do tego TV kablem HDMI w ustawieniach konsoli nie mogę przestawić rozdzieloczości na 1080p gdy próbuje to zrobić pojawia się czarny ekran a po 30s znowu powraca menu z wyborem rozdzieloczośći, wszystkie inne rozdziałki są obsługiwane bez problemu. Gdy podłączam konsole kablem component wszystko działa bez zarzutu i rozdzieloczość 1080p normalnie da się ustawić. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
eMAGieIKa
Początkujący

Dzięki wielkie bd. dzwonił później zobaczę co mi powiedzą swoją drogą sony + sony że nie działa dla mnie strasznie dziwne w ogóle jakiś strasznie dziwny przypadek mi się trafił nie potrafię tego zrozumieć czemu na niskiej jakość kablu component wszystko śmiga a na dość wysokiej klasy kablu HDMI nic nie działa.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z ciekawości zapytam jeszcze, czy masz jakiś inny sprzęt podłączony przez port HDMI do telewizora?
Czytałem sobie właśnie jakieś inne forum z USA i gościu miał podobny problem jak Twój. Miał inny telewizor tylko (jakiś samsung chyba). Przyjechał do niego serwisant do w/w TV. Stwierdził (o ile dobrze przetłumaczyłem) że miał uwalony port w konsoli (czego Ci nie życzę :c11 ).
Spróbuj jeszcze zmienić gniazdo w TV, np podłącz kabel HDMI do TV z boku lub z tyłu jeśli wcześniej miałeś tak podłączony.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Standard kabla nie powinien mieć znaczenia. U mnie działa bez żadnego problemu na 1.3

Sugerowałbym spróbować po prostu z innym kablem HDMI.

profile.country.pl_PL.title
eMAGieIKa
Początkujący

próbowałem podłączać do innego portu HDMI nic nie dało z tym że gdyby port HDMI w konsoli był zepsuty wydaje mi się że nic by nie działało a dźwięk i obraz na innych rodziałkach smiga aż miło i do tej pory gniazdo HDMI w mojej konsoli nie było w ogóle używane dopiero 2 dni temu podłączyłem pierwszy raz. Do TV nic innego nie podłączałem bo dwa dni temu go dopiero kupiłem

profile.country.pl_PL.title
eMAGieIKa
Początkujący

Problem rozwiązany winę ponosił kabel HDMI wymieniłem na inny i śmiga. Dzięki wszystkim za pomoc :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Prosimy bardzo :) i podziękowania dla Lajman'a
Dzięki, że odp na forum jak załatwiłeś sprawę :) .. zawsze komuś może się przydać kiedyśtam gdy będzie miał podobny problem.
Swoją drogą, kabel u Ciebie nie był jakiejś lipnej jakości aby mógł sugerować problem.

Pozdrawiam Stubb