anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

46HX751 - Tuner DVB-T

profile.country.pl_PL.title
Damianeq
Początkujący

46HX751 - Tuner DVB-T

Mam mały problem ze swoim w/w TV mianowicie ma gorszy sygnał niż wszystkie pozostałe w domu TV w domu.

Wykluczam wady instalacji ponieważ jest całkowicie nowa i opiera się o Multiswitch MSV-508 Terra, pozostałe 2 telewizory w domu to samsungi roczniki około 2009 i 2012 na obu jakość jest +/- większa o 15% niż na Sony.

Czy takie zachowanie jest normalne?

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Przede wszystkim napisz w jaki sposób masz podłączony TV do instalacji.
Jaka długość kabla, ile odbiorników do jednego dekodera podłączyłeś, jakie anteny, itp.
Z informacji, które podałeś ciężko coś wywnioskować. Jedno jest pewne - Sony Bravia nie powinien mieć rażących strat jakości obrazu a już na pewno nie seria HX75.
Długo użytkujesz ten TV, czy wcześniej było OK a dopiero teraz jakość się pogorszyła, czy ustawiałeś obraz pod swoje preferencje w TV?
Jedyne co mogę tak na szybko Ci polecić to przywrócenie ustawień fabrycznych w TV ale wiąże się to z utrata danych takich jak ustawienia obrazu, dźwięk itd.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Mam jedno pytanie. Czy słabszy sygnał wpływa na jakość wyświetlanego obrazu ? Myślę, że każde urządzenie ( od różnych producentów) może w troszeczkę inny sposób mierzyć jakość sygnału.