anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

50W755 - Motionflow działa tylko dla filmów fulscreen

michal99
Poszukiwacz

50W755 - Motionflow działa tylko dla filmów fulscreen

 Hej,

 

od 2 dni posiadam telewizor 50W755. Dziś zauważyłem, ze podczas odtwarzania filmów z pendrive  upłynniacz czasem się nie włącza. Pomimo tego, że ustawiam tryb Płynny to wygląda tak samo jak wyłączony. Zauważyłem, że problem występuje tylko dla filmów które nie są w pełnym ekranie, tzn, gdy są czarne pasy na dole i na górze. Gdy taki film rozciągne w ustawieniach do pełnego ekranu to upłynniacz się włącza i działa poprawnie. Czy ktoś z Was miał taki probem? Czy Sony coś moze wie?

Z góry dzięki za odpowiedź

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Niestety wszyscy chyba tak mamy, było to opisywane w innym wątku. Jak dotąd nic nie wiadomo, czy Sony coś z tym zrobi. Także SonySupport się nie wypowiedział.

michal99
Poszukiwacz

Dzieki, a moglbys przeslac linka do tego tematu? Bo szukalem, ale nie moglem nic znalezc 

michal99
Poszukiwacz

Hmm, ale ja odtwarzam wbudowaną aplikacją te filmy z pendirva, a te tematy tyczą się innych odtwarzaczy. Z wątków wynika, że wbudowana aplikacja odtwarza wszystko płynnie

profile.country.PL.title
jendrjej
Użytkownik

ja mam model 50w809c i mam tak samo coś jest nie tak ale już sam nie wiem czy z oprogramowaniem czy z hardware bo używałem już wszystkich możliwych odtwarzaczy ze sklepu i z poza rownież, na niektórych płyność uzyskałem w trybie niepełnym ale za to przycinały się co kawałek więc lipa, jedyna płynność jaka mnie zadowoliła to właśnie ta o której pisałeś czyli po rozciągnięciu i dodam że nie tylko w tej wbudowanej apce, w akpach zewnętrznych typu mx player czy archos tez rozciągnięcie dawału upłynnienie po powrocie do oryginalnego rozmiaru upłynnienie znikało, najbardziej śmieszy mnie to że tu o tym rozmawiamy wszyscy o tym wiedzą a dzwonisz do sony a pan mówi że pierwsze słyszy o problemie :slight_smile:

michal99
Poszukiwacz

Skocze do jakiegos marketu zobaczyc czy u nich tak samo jest na ich TV

michal99
Poszukiwacz

Byłem dziś w EURO Rtv AGD i sprawdzałem działanie na telewizorze W755 oraz W809. Na nich równieź występuje ten problem. Wygląda, że wszystkie modele Sonego mają ten 

bluValu
Nowicjusz

bedac konsumetem urzadzenia z interfejsem API z licecja ,zostal on wstrzymany lub pozostaje niewidoczny dla automatow rejestrujacych czas nagrywania ;]