anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55W805A napisy

dirtysummer
Użytkownik

55W805A napisy

Witam,

 

Mam problem z napisami do filmow w tym telewizorze, problem objawia sie w nastepujacy sposob:

kiedy podłacze dysk usb do tv napisy sa odtwarzane, jesli uruchomie film po sieci lan na tym samym filmie napisów brak. Spotkał sięktośz czymś takim ? 

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

jaki to format, zewnętrzne czy wmuksowane?




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
dirtysummer
Użytkownik

napisy zewnetrzne w formacie srt format kodowania microdvd, o tyle dziwnie to wyglada ze gdy uruchamiam to z dysku zewnetrznego jest ok , a po lanie nie.

beniuasia
Użytkownik

W805A po dlna nie odtwarza żadnych napisów. Napisy trzeba wmuxować w film.

dirtysummer
Użytkownik

a w jakis szczegolny sposob nie mozna ustawic udostepniania folderow zeby nie bylo jako dlna - przez media playera ? 

 

profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

To celowe działanie Sony. I niech teraz ktoś powie, że to nie jest złośliwa firma. Takie same szopki były z ich playerekiem BR S790.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
dirtysummer
Użytkownik

troche słabe to podejście, szczególnie jak pokazuja ludziom ze sie da - jak dziala z normalnego dysku, szczególnie ze w tv bazuje na androidzie to usługe smb uruchomic to dla producenta nie powinno byc wielka sztuka ...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witajcie,

 

Z jakiego serwera DLNA korzystacie? Testowałem na PS3 Media Serwer, wersja 1.90.1 na W8 - napisy są wyświetlane na telewizorze. Jedynie w opcjach serwera trzeba zmienić kodowanie napisów na CP-1250. Polecam zaktualizowanie serwera do najnowszej wersji.

 

Pozdrawiam,

Zimny.

dirtysummer
Użytkownik

Wersje softu w tv mam PKG4.101EUA

Co do serwera dlna uzywam windowsowego media playera.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Miałem na myśli wersję softu serwera PS3 MS:) Windows Media Player ma spore ograniczenia. Polecam wypróbowanie najnowszej wersji  PS3 Media Serwer, a napisy na pewno będą odtwarzane. Do tego ma więcej możliwości i jest prosty w konfiguracji. Sam z niego korzystam i działa bezproblemowo. Możesz go ściągnąć stąd: http://sourceforge.net/projects/ps3mediaserver/