anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

65XF9005 aktualizacja kanałów YT

profile.country.PL.title
wojkow94
Nowicjusz

65XF9005 aktualizacja kanałów YT

Witam,

Pacjent: Sony 65XF9005
Wersja oprogramowania: PKG6.6555.0257EUA
Spotkał się ktoś z brakiem aktualizowania kanałów YT w menu głównym? Wszystkie propozycje od początku wiszą na tych samych (nie uaktualnia się nawet czas jaki upłynął od wrzucenia filmu). Inne kanały aktualizują się normalnie. Usuwanie danych, aktualizacji aplikacji itd nie pomaga, jedynie ustawienia fabryczne.
 
 
 
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy próbowałeś przeprowadzić miękki reset TV, przytrzymując przycisk Power na pilocie przez 5 sekund? Przywracanie ustawień fabrycznych powinno być ostatecznością. Można też spróbować odinstalować i zainstalować ponownie aplikację.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wojkow94
Nowicjusz

Tak, próbowałem obie opcje i żadnej poprawy. Aplikacji YT nie da się jako tako usunąć, można ja tylko wyłączyć co również próbowałem. Kontaktowałem się również z infolinia Sony, gdzie usłyszałem, że skoro telewizor zachowuje się tak samo po przywróceniu do ustawień fabrycznych to znaczy, że tak ma być i tak zostało to zaprojektowane przez producenta. Kpina.

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

android tv - tak to jest jak się śmieciowy system ze śmieciowymi aplikacjami od śmieciowego google wciska wszędzie...ewidentnie uwalona aplikacja