anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja z 12.04.2016 - LISTA BŁĘDÓW

kuba130000
Użytkownik

Aktualizacja z 12.04.2016 - LISTA BŁĘDÓW

Witam.

 

Zakładam taki temat aby każdy mógł podzielić się swoją opinią nt. dzisiejszej aktualizacji która właśnie się u mnie pobiera lub różnymi błędami, niedziałającymi funkcjami itd.

 

U mnie aktualizacja pobiera się na TV KDL-43W755C.

 

Pozdrawiam! :slight_smile:

 

58 ODPOW. 58
profile.country.PL.title
fantomx
Poszukiwacz

Potwierdzam . W aplikacji KODI ,Action Menu wywala film przez co trybu 3D nie można włączyć.
profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

U mnie jest tak samo.

profile.country.PL.title
remfeld
Poszukiwacz

TV 65X9005C po aktualizacji występuje sporadyczny problem z wyłączenie TV z pilota oraz po wyłączeniu TV i kina domowego (Yamaha 767) po dłuższym czasie np 1h sam włącza kino domowe. Wcześniej tego problemu nie było.

profile.country.PL.title
prawie
Użytkownik

Witam zauwazylem rowniez ze po wybraniu z "action manu" opcji "podwojny obraz" potem wybraniu jeszcze raz z "action manu" -> "zmien rozmiar okna"  wystepuja zniekszalcenia ekranu w lini poziomej tak na wysokosci jak zaczyna sie logo programu i tylko w tej opcji gdy nie zmienie rozmiaru okna jest wszystko ok. Dodam ze probllem ten wystepuje na HDMI2 bo tylko pod to wejscie mam podlaczone urzadzenie czyli dekoder. Nie wiem jak sprawa wyglada na innych wejsciach ale na HDMI2 jest to nie dopuszczalne. Jeszcze jedna sprawa gdzie wogole jest to PIP (obraz w obrazie) o ktorym tak pisali bo ja u siebie mam PAP czy obraz i obraz? Dodatkowo bardzo denerwujaca jest ta zielona ramka na aktywnym okienku pap a mogli by zrobic takie niebieskie obramowanie jak w "action manu" z lekka poswiata wtedy wygladalo by to bardziej profesionalnie. Sony cofa sie w rozwoju jesli chodzi o funkcje wyboru z pilota bo jak dobrze pamietam to telewizory crt z przed 20 lat mialy opcje na pilocie PIP a tutaj kicha trzeba kilka razy wchodzic do tego manu zeby cos zminic jesli chodzi o ustawienia.

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Wypowiedź jednego z programistów KODI (speca od Androida) na temat naszych wspaniałych telewizorów:

Definitely something they could easily do, but yeah, their android implementation seems in perpetual beta, not unlike the ones from cheap android boxes, which is a HUGE disappointment for a premium TV from a premium brand...

 

@Sony_Polska jakiś komentarz? Cokolwiek?

profile.country.PL.title
charlie_pl
Poszukiwacz

@pavel_pl1

A możesz podać źródło, z ciekawości bym poczytał więcej.

Aaaa, raczej nie licz na nic więcej ze strony Sony, poza pewną wiadomością, że przekazali tę informację do działu technicznego ...
profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Proszę, cały temat o KODI na Bravia 2015 Android:

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=229348&page=43

 

gdyby automat usunął link to dodaję drugi raz, inaczej:

forum.kodi.tv/showthread.php?tid=229348&page=43

profile.country.PL.title
Robert_Dobosz
Użytkownik

Jedyne rozwiązanie do Kodi i 3D to zastosowanie odtwarzacza Sony - już o tym pisałem:

 

https://community.sony.pl/t5/telewizory/kodi-i-3d-z-odtwarzacza-sony/m-p/2174444#M24548

profile.country.PL.title
Michalkawa
Poszukiwacz

U mnie na tym sofcie Tv sam się włącza, po czym nie da rady go wyłączyć.