anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja

Andrzej_Rad
Nowicjusz

Aktualizacja

Dzień dobry , posiadam  TV KDL-43WF665. Obecny system to v8.548. Zaznaczona aktualizacja "automatyczna" . Przy sprawdzaniu systemu odpowiedź "...najnowszy system" . Na stroni internetowej SONY jest dostępna v8.858. Kiedy system się sam zaktualizuje?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Aktualizacje z sieci (OTA) są wprowadzone stopniowo bez podania konkretnej daty. Aktualizacja ze strony na pendrive (OND) jest zawsze wydawana wcześniej niż w sieci. Ma to głównie za zadanie tak bynajmniej mi się wydaje wychwycenia ewentualnych błędów na mniejszym gronie użytkowników.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ZambrzyckiZ
Poszukiwacz

Nie zaktualizuje się - pewnie w poprzedniej aktualizacji jest bubel.

Mam to samo z XE7005 - dwie aktualizacje się nie przyjęły bo zaciągnął z automatu poprzednią której na stronie już nie widziałem (pewnie została wycofana)

OTA? to nie telefon - aktualizacja dostępna na serwerach sony to i tv podczas uruchamiania sprawdza czy jest nowa wersja-  jak masz włączoną automatyczną aktualizację to tv powinien pobrać.

 

Także ściągasz ręcznie i instalujesz z pendrive - i liczysz że kolejna pójdzie już automatycznie

profile.country.PL.title
Andyk...
Poszukiwacz

A czy jest bezpieczne aktualizowanie z pendriva,pytam bo mam tez duza ruznice miedzy najnowsza ktora zostala sciagnieta z automatu na tv,a to na stronie ktura jest do pobrania.Czy robic to samemu czy czekac na kolejna automatyczna?

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Ja obserwuję na forum parę dni czy nowa aktualizacja nie ma jakiś błędów i od razu na pena i do tv. Nieraz długo trzeba czekać aż sam zaskoczy z automatu.

profile.country.PL.title
Andyk...
Poszukiwacz

ok,dzieki za info