anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacje w urządzeniach Sony

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Aplikacje w urządzeniach Sony

Witam !

Wiele złego ostatnio można czytać o aplikacjach w tv oraz zestawach kina domowego Sony. Tych złych treści jest sporo. Dlatego kiedy włączam swoje urządzenia w domu widzę, że Sony ma dość sporo zagranicznych aplikacji, bo tych polskich to raczej jest jakby minimum niezbędne, aby się nazywało, że coś polskiego też jest. Więc zrodził mi się pomysł, by każdy kto ma swoje jakieś aplikacje, które polubił lub korzysta z nich z powodu ciekawych treści lub wartości, to proszę, aby podzielił się swymi spostrzeżeniami właśnie tutaj w tym miejscu. Może to spowoduje, że skoro polskich aplikacji nie ma prawie wczale, to może wspólnie coś wyjandziemy ciekawego i wartego otwierania, czy też spoglądania. Proszę o zwłaszcza te z których da się korzystać bez konieczności znajomości języka angielskiego lub o te, z których się łatwo i przyjemnie korzysta.

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Rozpocznę więc wątek od mojego polecenia, któym jest aplikacja: Landscape HD.

Polecam ją głównie z tego powodu, że obraz w niej nagrany jest w jakości Full HD. Ucieszyłą mnie ta aplikacja zwłaszcza na początku, kiedy po zakupie telewizora mogłem zobaczyć możliwości swego tv w pełnej jakości HD. Potem zaglądając do niej częściej dostrzegać zacząłem, że są w niej pokazane ciekawe miejsca naszego globu. Ot takie miejsca, gdzie sprane oko kamerzysty nagrało coś ciekawego lub przyjemnego dla oka. Jeśli ktoś z kolei lubi posłuchać spokojnej, wyszukanej i  ciekawej muzyki (głównie klasycznej)  ... to myślę, że  tego powodu też warto poszperać w tej aplikacji. Ja jej często np. używam, kiedy coś robię lub piszę, bo wtedy robiąc coś innego można w tle posłuchać muzyki i do tego co chwilę zerkać na ekran tv na ciekawe nagrania video zarejestrowane w różnych i ciekawych miejscach świata.

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
jedrus1
Poszukiwacz

Bardzo ciekawy temat, chociaz nie mam do zaproponowania zadnych aplikacji godnych zaproponowania to chetnie sie dowiem na jakie aplikacje warto poswiecic czas.

stojak123
Użytkownik

A co można pisać o aplikacjach w tv sony. Jeżeli ktoś nie operuje innym językiem niż ojczysty to najwyżej muzyczki może posłuchać albo pooglądać zdjęcia. Taka jest wada aplikacji globalnych. Dla Polaków jest TvPlayer i Ipla ale jakość taka jak z kasety VHS.

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Założenie tego wątku miało więc na celu pomoc dla tych, którzy nie znają języka innego, niż ojczysty (polski). Jest łatwiej, kiedy język obcy (np. angielski) się zna, bo wtedy można poszperać, wiedząc o czym mówią. Do końca nie jest tak, że aplikacje są bezużyteczne. Ja znając język niemiecki cenię sobie aplikację wiadomości niemieckich (tagesschau), czy inne w tym języku. Dla uczących się jęyka lub podtrzymujących jego znajomość to bardzo pomcna forma korzystania z aplikacji.

Właściwie to może masz trochę racji, ze brakuje trochę aplikacji w języku polskim, ale czy to wina producenta (w tym przypadku Sony), czy rodzimego rynku, który nie jest zainteresowany "produkcją" takich aplikacji.

Mimo wszystko uważam, że są i takie aplikacje (np. aerobik, joga, gotowanie itp.) w których język nie odgrywa pierwszoplanowej roli, a o takie "reklamowanie" chodziło mi w tym poście.  

Pozdrawiam,
Ryszard Ka