anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aplikacje

stojak123
Użytkownik

Aplikacje

CZy ma ktoś jeszcze problem z lista aplikacji w smart tv. Ja mam tylko podstawowe.

15 ODPOW. 15
stojak123
Użytkownik

Wszystkie aplikacje wskoczyły. Więc problem był przwdopodobnie po stronie sony. Napisali mi,że mam problem z internetem. Dziwne bo wszystko inne działało. Nie mogę wstawić zdjęcia ze speedtesu ale pobieranie 35 a wysyłanie 4.8 ping 20. Wszystko działa jak należy. Tylko nie wiem jak długo.

stojak123
Użytkownik

Wydaje mi się,ża lepszym rozwiazaniem jest pobieranie aplikacji w/g uznania na telewizor z jakiegoś sklepu sony. Poźniej otwieramy je za pomoca internetu. Tv konkurencji tak mają. Nie jest to żaden wyczyn technologiczny. Sony nie miałoby problemu z tymi naszymi pytaniami dlaczego nie działaja aplikacje. Wszystko zależałoby od internetu jaki mamy w domu. Co o tym sądzicie.

profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

Przymierzam się do kupna KDL 42W706B. W jakiej jakości chodzi Wam Ipla czy TVNPlayer? Czy duża pikseloza jest i da się to normalnie oglądać?
najchetniej kupiłbym bez tego smart TV, ale takie mają gorszą jakość matryc/obrazu

stojak123
Użytkownik

Jakość taka sobie. Ipla jest okrojona. Nie jest w pełni funkcjonalna.

profile.country.PL.title
makgajwerek
Poszukiwacz

A przez przeglądarkę jak się odpali jak to wygląda? Btw czy jest dostęp do vod TVP?

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

A co się stało z aplikacjami One Stadium i Fifa World Cup?Czy to dlatego że już po mistrzostwach Sony usunęło te aplikacje?A może tylko u mnie zniknęły?Proszę o odpowiedż.