anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak 3D na NX720 z laptopa???

profile.country.pl_PL.title
Dario30
Początkujący

Brak 3D na NX720 z laptopa???

Witam.
Tym razem zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie przesyłania obrazu 3D z laptopa (posiadam Asusa M70SA z karta Radka HD3650). Posiadam obraz płyty Sony 2010 Bravia Demonstration Disc 1 - 3D Edition.iso który odtwarzam na PowerDVD 12 z obsługa 3D, oczywiście przesyłam na NX720 za pomocą kabla sony HDMI 1.4. Niestety obraz na tv nie jest w 3D tak jak w sklepie gdy odtwarza do BR. Czy jest możliwość odtwarzania w ten sposób obrazu 3D bez konieczności zakupu odtwarzacza? Czy tv przy takim sygnale sam powinien włączyć się na 3Dczy może coś trzeba mu włączyć dodatkowo, i nie chodzi tu o symulowane 3D czy obrazy obok lub nad i pod.
Dzięki za pomoc.
Pozdr,

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Aby w ten sposób odtworzyć 3D, telewizor musi wykryć sygnał 3D. Zimny kiedyś radził używać któregoś z tych programów:
- Cyberlink Power DVD 11
- Stereoscopic Player

profile.country.pl_PL.title
Dario30
Początkujący

Używam CyberLink PowerDVD 12 oraz mam Stereoscopic Player i tv właśnie nie wykrywa sygnału 3D. Oczywiście zasada side-by-side czy over-under (tzn half-HD 3D) działa ale tutaj wystarczy zwykły odtwarzacz, a jak wspomniałem wcześniej chodzi mi o full-HD 3D z BD ale montowanym w wirtualnym napędzie. Kurcze żadnych pomysłów???

PS. Może ktoś mi wyjaśni dlaczego przy over-under obraz w 3D jest lepszy od siede-by-side?