anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak obrazu (czarny ekran) i jest dźwięk - Sony Bravia

profile.country.PL.title
Aneta_1
Nowicjusz

Brak obrazu (czarny ekran) i jest dźwięk - Sony Bravia

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w zlokalizowaniu błędu/usterki i pomoc w naprawie telewizora SONY BRAVIA KD - 55XE8596 :slight_smile:

 

1. Włączyłam film w aplikacji hbo na telewizorze i wszystko było ok. Później obraz zrobił się zaśnieżony (w kolorze fioletu), choć film był jeszcze wtedy widoczny. Po krótkim czasie ekran telewizora zrobił się czarny ale dźwięk pozostał. To już 7 dzień i nic się nie zmienia. Telewizor ma 4 lata.

2. Wyciągnęłam wtyczkę od telewizora z prądu i włączyłam ponownie, następnie zresetowałam telewizor klikając przycisk, który znajduje się z tyłu telewizora, wymieniłam w pilocie baterie, nic nie pomogło.

3. Nie posiadam telewizji naziemnej, ani żadnej innej, więc do telewizora nic nie jest podłączone. Z telewizora jedynie wychodzi kabel zasilający, który podłączam do kontaktu.

 

Czy Wam też coś podobnego się zdarzyło? 

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Rozumiem, że nic sie nie pokazuje na ekranie, nawet menu? Jeśli tak, to jedynie serwis pozostaje i nie koniecznie musi to być gruba usterka.

Kontaktuj się z serwisem, bo jeśli nie ma obrazu to nawet ustawień fabrycznych nie ma jak wywołac...