anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

(Brak) Płynność odtwarzania

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

(Brak) Płynność odtwarzania

Telewizor (Android TV z tego roku, seria 809C) od początku lub po jakimś czasie ma problemy z płynnym odtwarzaniem materiałów video np. w aplikacji KODI. Czym spowodowane jest to zachowanie i czy można liczyć że w nowym firmware-rze zostanie to naprawione ?

 

 

Problem z płynnością = notoryczne przycianające się scen podczas oglądania

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

normy firmware z 13.10.2015 bardzo poprawił płynność i jest ok.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Testowałeś tylko na KODI czy innych aplikacjach też?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

normy firmware z 13.10.2015 bardzo poprawił płynność i jest ok.

Ziomal1987
Poszukiwacz

aktualnie mam ten sam problem .. tyczy się filmów 720p/1080p i 4K .. na Kodi ... tnie niemiosiernie...

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

generalnie na nowszym sofcie nie ma już takiego problemu na filmach i serialach, natomiast testowałem także kilka anime, które są dużo bardziej wymagające (w kontenerze jest czasami kilka ścieżek dźwiękowych, zaawansowane napisy w formacie SSA/ASS i video z dużym bitratem) - niektórych nie byłem w stanie odpalić - klatkowanie.

 

Spróbuj na innym odtwarzaczu np. Archos

Ziomal1987
Poszukiwacz

Dla mnie zmiana softu nic nie pomogła ...

 

Próbowałem wczoraj z usb odpalić 720p, 1080p  i 4K .. wszystko tnie klatkuje, obraz rozmija się z dźwiękiem - jednym słowem nici z oglądania na KODi.

 

Spróuje na VLC lub tym Archos (proponwaym przez Ciebie)

 

Nie klatkuje mi natomiast na systemowym odtwarzaczu video ... ale tu z nowu "rozciąga" do nienaturalnych rozmiarów obraz filmu ... bez możliwości zmiany proporcji obrazu w trakcie odtwarzania... ?