anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

clouding 46 EX 720

profile.country.en_GB.title
Fankis
Początkujący

clouding 46 EX 720

Witam.mam pytanko.czy da sie jakoś zaradzic by dolny lewy róg oswietlenia tv nie był tak widoczny??wkurza mnie to strasznie,szczególnie jak siedze po nocy i oglądam filmy....górne rogi i prawy dolny ujdą,ale lewy dolny jest widoczny nawet przy lekko zaciemnionych scenach,bo przy napisach to włosy wypadają..ehh..powiedzcie mi czy wizyta w serwisie,może jakoś temu zaradzić??

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zapewne wiesz jak działa EDGE LED w tym modelu. Jest to krawędziowe podświetlanie ekranu. Technicznie, w rogach ekranu występuje zagęszczenie diod LED i stąd występuje zjawisko o którym pisałeś - clouding.

Próbowałeś z jednego z ustawień Zimnego z TEGO WĄTKU? Wypowiadałeś się w tym temacie, więc sądzę, że tak.

Odpowiednimi ustawieniami można ograniczyć to zjawisko do akceptowanego poziomu, jednak cudów się nie spodziewaj, bo po prostu nie jest możliwością technologiczną w takim podświetlaniu na ograniczenie diodek w rogach ekranu.

Czy wizyta serwisu coś pomoże? Ciężko mi jest wypowiedzieć się w tej kwestii, bo sam nie wiem jak serwis mógłby to usunąć? Aczkolwiek nie jestem serwisantem i nie znam ich sposobów i sztuczek, więc wybór pozostawiam Tobie.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Tak jak napisał Stubb, jest to spowodowane rozmieszczeniem diod LED- przypadłość krawędziowego podświetlenia. Najlepiej będzie jeśli spróbujesz pobawić się w opcjach ( kontrast, jasność ) powinno to trochę pomóc.

profile.country.en_GB.title
Fankis
Początkujący

Dzięki panowie..bede próbował