anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cześć wszystkim kupiłem niedawno telewizor SONY i psuje się na ekranie pokazały się czarne linie

profile.country.PL.title
Artur01234
Nowicjusz

Cześć wszystkim kupiłem niedawno telewizor SONY i psuje się na ekranie pokazały się czarne linie

SONY LED KDL40WE660BAEP FHD HDR @TV 400 hz  zaczoł mi się psuć i nie wiem gdzie ma się zgłosić z reklamacją produktu w sklepie dali mi numer telefonu którego po prostu nie ma i numer infolini która jest wciąż zajęta..telewizor raptownie ma pół roku, jest podłączony do sieci wifi i aktualizuje się na bieżąco.dodaje zdjęcie ekranu gdzie pojawiły się czarne linie !!!!!! jeśli wiecie to podajcie mi namiary na serwis  i numer telefonu żeby z nimi się skontaktować.20181019_174017.jpg

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, nie do końca rozumiem czemu sklep odesłał Cię na infolinię, jeśli kupiłeś niedawno tv, to masz gwarancję i oni powinni spisać protokół i przyjąć tv od Ciebie.

profile.country.PL.title
Artur01234
Nowicjusz

tak ale jest już ok znalazłem serwis SONY wypisałem formularz i dziś dostałem odpowiedz że skontaktują się ze mną. po prosili również o model telewizora i datę zakupu.