anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy nowe modele Bravia obsluguja format plikow NTFS?

dan_ns
Początkujący

Czy nowe modele Bravia obsluguja format plikow NTFS?

chcialbym sie dowiedziec, czy nowe modele Bravia obsluguja system plikow NTFS?

Przy okazji mozna zapytac w tym dziale, jak wyglada sprawa z odtwarzaczami BD na game 2011, co do NTFS ??

11 ODPOW. 11
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

250GB dysk Toshiby podłączony do 40EX720 był niewidoczny, do BD nie podłączałem bo wtedy akurat nie mieliśmy żadnego nowego modelu. Jak nie zapomnę wziąć jutro dysku to sprawdzę jak będzie z nimi.

dan_ns
Początkujący

No ale wyraznie jest opisane, ze mozna podlaczyc dysk zewnetrzeny i nagrywac na niego dane. To nie rozumiem dlaczego nie widzial dysku

Zalezy mi na tym, zeby mogl ktos sprawdzic odtwarzacze BD. Bo jesli okaze sie, ze BD widza NTFS, zmienie sobie na nowy.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No ale wyraznie jest opisane, ze mozna podlaczyc dysk zewnetrzeny i nagrywac na niego dane. To nie rozumiem dlaczego nie widzial dysku


Jedno drugiemu nie przeczy. Program zapisany na dysku jest możliwy do odtworzenia tylko i wyłącznie na tym samym modelu TV. Tak więc TV zapisuje materiał w swoim własnym formacie.

Zalezy mi na tym, zeby mogl ktos sprawdzic odtwarzacze BD. Bo jesli okaze sie, ze BD widza NTFS, zmienie sobie na nowy.



Postaram się zrobić to jutro popołudniu.

Edit
Sprawdziłem BDP-S480 i BDP-S780 rozpoznały prawidłowo dysk Toshiby 250GB sformatowany w NTFS i odtworzyły zapisane na nim filmy i zdjęcia. KDL-40EX720 oraz BDV-E870 nie rozpoznały urządzenia.

dan_ns
Początkujący

Wielkie dzieki, ze sprawdziles :)

A jak wygladaja cenowo te modele?

A czy wszystkie odtwarzacze BD 3D rozpoznaja format NTFS ?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Modele z zeszłego roku - S470,S570 i S770 nie rozpoznają NTFS.
Z tego rocznych sprawdziłem S480 i S780 - bo te mam na półce i działają
S480 to 899zł, S780 - 999zł czyli kupujemy S780 :D

dan_ns
Początkujący

A czym sie rozni jeden od drugiego?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

sadam napisał(a):

S480 to 899zł, S780 - 999zł czyli kupujemy S780 :D


Zaskakująco mała różnica w cenie :smileythumbsup: Modele te różnią się przede wszystkim funkcjami multimedialnymi. Wyższy model (S780) posiada m.in. Skype, wbudowane WiFi. Nie widziałem jeszcze testów tych modeli, ani nie miałem okazji sprawdzić ich - więc ciężko powiedzieć o różnicach w jakości obrazu, dźwięku, szybkości działania. Poniżej linki tych modeli na stronie Sony:

BDP-S780
http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s780

BDP-S480
http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s480

leon-----
Początkujący

Panowie ja mam taki problem podpiołem dysk zewnętrzny 1TB WD do telewizora system plików NTFS telewizor nie widział dysku ok.piszę w instrukcji że ma być format Fat32,Fat16 i exFat sformatowałem przez TV widzi prawie całe 1TB zarejestrowałem dysk wszystko super nagrywa programy działa super,dysk kupiłem sobie z myślą o trzymaniu zdjęć i filmów z kamery bo mam tego bardzo dużo a co do telewizji to była tylko ciekawość czy nagrywa i tyle,odpiołem dysk od TV wyrejestrowałem go podłączam do komputera żeby przegrać wszystkie moje zdjęcia i filmy i LIPA laptop nie widzi mi tego dysku {windows 7} jak teraz mam go sformatować do Fata32 lub exFata ?

A co do BLU-RAYA S480 to czyta pliki NTFS ale nie do końca ,przed podłączeniem do TV sprawdziłem na Blu-Rayu miałem ok 18 GB zgranych zdjęć na dysku i nie wszystkie pliki odtwarzacz widział a teraz chciałem sformatować go do exFATA i lipa :c14

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

Nie nie obsługują - KLD55HX750