anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czytanie filmów z USB

profile.country.PL.title
arhetyp
Poszukiwacz

Czytanie filmów z USB

Witam,

 

bardzo proszę o informację na ile modele WD 750/5/7/9 oraz 8309c czytają pliki video z USB.

Tzn. czy odtwarzają wszystko czy wystepują problemy.

I jaka jest sytuacja z napisami do filmów.

 

Dziękuję,

Arek

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się w instrukcji produktu. Dla modeli WD75:

s.19 https://www.sony.co.uk/electronics/support/res/manuals/4586/45866854M.pdf

 

W razie pojaienia się dodatkowych pytań, czekamy:)

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

 

profile.country.PL.title
arhetyp
Poszukiwacz

Dziękuję za linka.

 

Na papierze wygląda to dobrze, jednak chętnie przeczytałbym opinie użytkowników:)

 

Pozdrawiam,
Arek

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Czasami są problemy z mkv (nieobsługiwany format video) jest tylko dźwięk i nie wiem od czego to zależy kodi to zaczyta ale obraz się tnie także lipa.

profile.country.PL.title
arhetyp
Poszukiwacz

Tzn. mam rozumieć, że jak kodi sobie z tym nie poradzi to już nic sobie nie poradzi, tak?

A bez jakiś aplikacji dodatkowych nie czyta nic "sam od siebie"?

Myślałem, że to działa jak w laptopie tzn. wkładaasz pendriva i widzi pliki, które może odczytać.

Nie tak to działa?

 

A AVI wszystkie czyta?

(w MKV jest sporo treści ale w AVI jednak najwięcej).

 

Dzięki,

Arek

 

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No nie jest tak ,że nie czyta nic :slight_smile: ale jak pisałem parę filmów zadarzyło się ,że nie zaczytał ten odtwarzacz wbudowany a Kodi zaczytał plik ale miał problemy z odtworzeniem go MxPalyer też nic nie pomógł pomimo doinstalowania kodeków.Co do plików avi to jest podobnie czyta ale mam jakiś stary serial którego wbudowany player nie czya a Kodi nie ma problemu odtwarza płynnie.Co jest przyczyna nie wiem.

profile.country.PL.title
arhetyp
Poszukiwacz

 

a napisy ogarnia czy też różnie bywa?:)

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A z napisami o dziwo nie ma problemów nawet są do nich jakieś ustawienia także spoko zaczytuje i co było zawsze jak dla mnie bolączką przy filmach w SONY pamięta gdzie skończyliśmy oglądać film także nie od początku tylko od miejsca zakończenia odtwarzania wznawia film