anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

D źwięk 5.1

profile.country.PL.title
Bartzxde123
Nowicjusz

D źwięk 5.1

Witam. Potrzebuje pomocy posiadam tv Sony kd-49xe7096 I mam ps4 kino domowe Samsung. Problem polega na tym że jak mam podłączone tv razem z kinem kablem optical i odpalony Netflix  nie działa 5.1 gra tylko stereo a jak podłącze ps4 pod kino tym samym opticalem i odpalony Netflix to płynie dźwięk 5.1 normalnie. Są jakieś dodatkowe ustawienia gdzie to mam zmienić?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem siew tej sprawie z supportem Sony - oto ich odpowiedź:

Uprzejmie informuję, że dźwięk z aplikacji z naszych telewizorów jest przysyłany jedynie w formacie stereo. Niestety nie ma możliwości zmiany tego w ustawieniach telewizora.

Gniazdo optyczne jest przeznaczone do reprodukcji dźwięku, gdy oglądany materiał zawiera dźwięk w postaci cyfrowej (PCM lub Dolby Digital). Funkcja ta jest dostępna w wybranych programach cyfrowych i strumieniowych transmisjach wideo. Nie zapewniają jej standardowe stacje telewizji kablowej i stacje analogowe.

Pozdrawiam