anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

do ustawień fabrycznych czy nie?

profile.country.PL.title
kasajes.
Poszukiwacz

do ustawień fabrycznych czy nie?

witam. dostałem mail do szanownej pomocy technicznej o próbie wykonania przywrócenia ustawień fabrycznych telewizora. telewizor mam spersonalizowany, co oznacza, że spędziłem trochę czasu na jego konfigurację.

aby dokonać przywrócenie ustawień fabrycznych fabrycznych dostałem instrukcje w linku:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/72534

 

chciałbym jednak zapytać o sprzeczność w tej instrukcji, a dokładnie:

"

WAŻNE: Przywrócenie ustawień fabrycznych spowoduje usunięcie wszystkich danych i ustawień zapisanych w telewizorze. "

 

a kilka akapitów niżej:

 

"

WAŻNE: Proces przywracania ustawień fabrycznych nie spowoduje usunięcia ustawień i pobranych aplikacji. Zostanie zresetowane jedynie oprogramowanie telewizora. "

 

więc jak to jest?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Niestety, też odkryłem tą nieścisłość ale łudząc się że przywrócenie fabryki usunie niedomagania po aktualizacji andka wykonałem ją. Z góry mówię: nie pamiętam co należało przywrócić po tej operacji bo mam taki nawyk że po fabryce i tak zawsze ustawiam wszystko od nowa. Ot tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza że przed fabryką miałem testowo zainstalowane kilka dodatkowych aplikacji z GP.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Przekazaliśmy Twoje pytanie naszemu zespołowi trenerskiemu. 

Wrócimy z odpowiedzią możliwie jak najszybciej.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Skonsultowaliśmy się z naszym zespołem trenerskim.

Ta operacja wyczyści wszystko. Prosimy o zresetowanie TV poprzez nacisniecie i przytrzymanie przez 5 sekund przycisku wyłączania TV na pilocie aż do momentu pojawienia się kółka wyłączającego system, jak w smartfonie.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@kasajes.po przywróceniu TV do fabryki stracisz wszystko po miękkim resecie czyli z pilota TV po przytrzymaniu zielonego przycisku TV wystartuje jak telefon po restrcie z wszystkimi Twoimi ustawieniami.