anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Drogie Sony Polska temat:NETFLIX

chestertel
Użytkownik

Drogie Sony Polska temat:NETFLIX

Drogie Sony zajmijcie się w końcu aplikacją Netflix na tv

Playstation to zrobiła i działa prawidłowo (chodzi o napisy)PL niestety na otv nie działa

i żeby nie było napisałem do Netflix i potwierdzili że to ewidentna wina Sony PL 

 

kurcze zawsze myślałem że forum jest po to by sobie pomagać lub doradzić 😄 

niestety cały czas narzekamy ,a Wy nic z tym nie robicie 

Karma wraca pamiętajcie o tym i oczywiście o nas KLIENTACH PRODUKTÓW SONY

pozdrawiam

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Możesz to rozwinąć? Mam Netflixa i napisy na Tv działają. O co chodzi dokładnie?

chestertel
Użytkownik

oczywiście

posiadam  kdl55w805a wybierając film lub serial widać tłumaczenie PL(napisy) niestety po włączeniu materiału nie można już wybrać napisów PL ,lecz na Playstation 4 widać je i można je wybrać

 

Sztachu
Poszukiwacz

Zgadza się. Mam model telewizora KDL-55W805A. Na głównej karcie np. serialu w menu 'Audio and subtitles' widnieją polskie napisy. Natomiast po włączeniu odcinka napisy już nie są dostępne.

 

Nie ma problemu z polską ścieżką językową.

 

PS. Oczywiście mówimy tu o serialach, które polskie napisy posiadają wyświetlając je na innych urządzeniach.

 

PS2. Po na moje zgłoszenie do Sony, dostałem odpowiedź, że Sony się tym nie zajmuje tylko Netflix.... a Netflix odpowiada, że to wina Sony... :grin:

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mógłbym prosić o konkretny serial i odcinek z tym błędem?

chestertel
Użytkownik

Orange is the new black na przykład

Sztachu
Poszukiwacz

Ja testowałem na Better Call Saul. Dowolny odcinek. Ale problem jest z każdym serialem, który posiada polskie napisy.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie mam problemu z napisami w podanych serialach. Ani z początku ani w czasie filmu mogę włączyć napisy. Czasem trzeba pilotem zjechać niżej listy napisów bo są na końcu listy poza ekranem. To nie moje klimaty seriali (podane na forum),ale obejrzałem już dertdevil, Gotham, pod kopułą i nie ma problemów z napisami. Włączam netflixa guzikiem z pilota. Mam KD X85.

Sztachu
Poszukiwacz

Zaznaczyliśmy, że chodzi o model KDL-xxW805A. Poza tym problem napisów w aplikacji Netflix na tym konkretym modelu był już na tym forum poruszany. Na przykład tu https://community.sony.pl/t5/telewizory/netflix/m-p/2087426/highlight/true#M22895

Sztachu
Poszukiwacz

Tak wygląda wybór napisów na głównej karcie serialu. Są między innymi napisy polskie i litewskie.

Główna strona serialu

A tak wygląda lista napisów podczas odtwarzania odcinka (tylko napisy angielskie i niemieckie). Audio jest prawidłowe.

Lista napisów podczas odtwarzania

 

Tak jest w każdym serialu na modelu KDL-xx805A