anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

dźwięk przy włączaniu TV

karolcia_m
Początkujący

dźwięk przy włączaniu TV

Witajcie!
Jestem szczęśliwą posiadaczką telewizora Sony Bravia KDL-46NX710.
Telewizor jest świetny i ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć, że go polecam. Jest w nim jednak jedna rzecz, która mnie irytuje, a mianowicie głośny dźwięk przy jego włączaniu.
Czy jest możliwość wyłączenia tego dźwięku? Ja do tej pory jakoś nie dokopałam się do takich ustawień. Jeśli ktoś z Was wie jak to zrobić, proszę o informacje.
Pozdrawiam!
Karolina

22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
paliosek
Nowicjusz

No dzisiaj zabrano mi telewizor do serwisu i według mnie jest to druga naprawa mojego TV więc po naprawie bedę żądał kwitu że TV jest po drugiej naprawie. Tylko pan z serwisu powiedział że nie ma wymiany TV po jakiejś ilości napraw tylko dopóki Sony ma częci do naprawz doputy będzie mi naprawiać telewizor.

Message was edited by: paliosek

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tylko pan z serwisu powiedział że nie ma wymiany TV po jakiejś ilości napraw tylko dopóki Sony ma częci do naprawz doputy będzie mi naprawiać telewizor.


Message was edited by: paliosek


Witaj,


Pan z serwisu ma rację.


Zapraszam Cię do przeczytania artykułu na stronie Federacji Konsumentów.

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390


Myślę, że pozwoli Ci to usystematyzować pewne pojęcia :slight_smile:


Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
paliosek
Nowicjusz

Witam ponownie


Jestem po drugiej wymianie płyty głównej w moim KDL-NX710 i niestety DLNA czy przez Wifi czy po kablu tnie sie nadal strasznie, to po pierwsze.

A po drugie po przywiezieniu mi TV do domu i odklejeniu taśm ochronnych na brzegach okazało się że na szybie na dole jest uszkodzenie czymś ostrym po prostu odprysk wyczuwalny nawet palcem.

Zgłosiłem to do serwisu i do Sony ciekawe co z tym zrobią.

Swoją droga nie polecam serwisu RAGZ z Łodzi, poczytałem sporo opinii o nich jak oddają sprzęt klientowi z naprawy...