anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Google TV

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Google TV

Witam.Po najnowszej aktualizacji aplikacji Google TV w Sony KD 65XJ90 jest brak rekomendacji aplikacji,dopiero po odinstalowaniu aktualizacji ponownie pojawiają się rekomendacje.Po kilku wlączeniach tv ponownie aktualizuje aplikacje Google TV do najnowszej wersji i ponownie brak rekomendacji.Czy da się jakoś wyłączyć aby tv nie aktualizował aplikacji Google TV.Dodam że wyłączenie automatycznych aktualizacji nic nie dało.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
uran59
Poszukiwacz

Witam,

należy wyłączyć automatyczne aktualizacje z poziomu Google Play Store (Google Play)

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

A gdzie w tv 65X90J z systemem Google TV znajdę Play Store?

profile.country.PL.title
kamirek
Poszukiwacz

Witam,

na pilocie: wejścia -> Edytuj (na końcu po prawej) odszukać ikonę Google Play Store i zaznaczyć aktywność.

Wyjść z edycji, ponownie na pilocie: Wejścia -> Google Play Store (uruchomić). Wejść/wybrać na górze ikonę swojego konta i wyłączyć automatyczne aktualizacje aplikacji. Teraz po odinstalowaniu tej feralnej aktualizacji "Google TV", która blokuje rekomendacje nie powinno dojść do jej samoczynnej, ponownej instalacji. Należy pamiętać, że od tej chwili, to my jesteśmy odpowiedzialni za ewentualne aktualizacje zainstalowanych aplikacji.

Ale wg mnie to dobrze, bo mamy kontrolę nad tym, co i kiedy instalujemy/aktualizujemy.

Posiadam tv Bravia XR-55X90J i u mnie to działa.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Dzięki kamirek za radę.Ustawiłem tak jak pisałeś i jest ok.

Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
kamirek
Poszukiwacz

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Pozdrawiam