anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

GoogleTV - brak możliwości dodania TV do grupy głośników w GOOGLE HOME

profile.country.PL.title
referee78
Poszukiwacz

GoogleTV - brak możliwości dodania TV do grupy głośników w GOOGLE HOME

Hej!

Do połowy stycznia używałem 16 letni TV SONY z przystawką Chromcast Google TV.

Jest tam system GoogleTV i mogłem dodać ten telewizor w Google HOME do grupy głośników - tak, aby wraz z innymi głośnikami jakie mam w domu - grał to samo np. muzykę z YT Music.

 

Od 2 tygodni posiadam nowszy :slight_smile: model 55x94j i jak wiemy ma on również GoogleTV na pokładzie.

Niestety nie mogę dodać tego 55x94j TV do grupy głośników w GOOGLE HOME- nie pojawia się on na liście przy wyborze do grupy głośńików.

Jest on widoczny w Google Home, mogę wydawać polecenia przez google assistant, sterować nim przez Google Home, streamować dowolny w zasadzie content - jednak jak wcześniej napisałem - przy dodawaniu do grupy głośńików - nie jest on wylistowany.

 

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu i dlaczego Telewizor Bravia z GoogleTV nie jest widoczny na liście w Google Home przy dodawaniu do grupy głośników? Dlaczego funkcjonalnośc ta jest "okrojona" w GoogleTV jaki instaluje SONY?

Podpowiem jeszcze, jak podepnę do niego (55x94j ) przystawkę Chromcast Google TV - to mogę go dodać do grupy głośńików przez tą przystawkę a przez "natywnego GoogleTV" nie ma takiej możłiwośći 😞

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzie ńdobry, zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów, podaję namiary na Sony Support, gdzie można zasięgnąć porady w kwestiach technicznych: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
albo formularz online:
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact?cat=televisions-projectors
Pozdrawiam, Agnieszka_J