anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

profile.country.PL.title
blackbox09
Poszukiwacz

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

Witam. Problem dotyczy nagminnego pojawiania się owego paska informującego o hdmi i rozdzielczości. 

Wcześniej ktoś miał podobny problem i wystarczyło wciśnięcie klawisza "i+". Jednak tym razem to nie pomaga bo za chwilę znów się pojawia ten pasek. W sumie to mam tylko podłączone jedno urządzenie pod hdmi tzn. androidbox. A mój Tv to kd49xe7096. Nie wiem czy to wina ostatniej aktualizacji tv czy urządzenia. Przed aktualizacją tego nie zauważałem a teraz jest to bardzo denerwujące. Czy urządzenie podłączone może w jakiś sposób sprawiać by ten komunikat nagminnie się pojawiał. Sytuacja się zdarza gdy steruje urządzeniem, tzn. uruchamiam aplikacje bądź czasami gdy poruszam się po interfejsie samego boxa. P_20171222_102616.jpg

46 ODPOW. 46
profile.country.PL.title
biciu45
Użytkownik

ja porostu go wyłączyłem , ustawienia/oglądanie tv/pasek informacyjny. A co najciekawsze po wgraniu nowego softu nie było tej tej funkcji a pojawiła się dopiero po przywróceniu ustawieńĶ fabrycznych 

profile.country.PL.title
orzelek76
Poszukiwacz

@biciu45 dziękuję Ci bardzo! Nie zauważyłem tej opcji, serwis z którym korespondowałem przez kilka dni również o niej nie wspominał

profile.country.PL.title
Tomi790
Użytkownik

Z tym paskiem na górze ekranu to jest jakaś porażka. 

Przed aktualizacją oprogramowania pojawiał się sporadycznie. 

Po ostatniej aktualizacji wyskakuje coraz częściej i pojawia się np 15 razy w odstępach kilkunasto sekundowych. 

Coraz horszy badziew te telewizory.

profile.country.PL.title
on-33.
Użytkownik

Mam to samo to dramat- ustawienia fabryczne nic nie daja, zmiana kabla , porażka. Oczekuję od sony pelnego wsparcia i rozwiązania tego badziewnego problemu

profile.country.PL.title
orzelek76
Poszukiwacz

Próbowaliście rozwiązania podanego przez biciu45?

profile.country.PL.title
Tebe84
Poszukiwacz

Sposób podany przez biciu45 działa, u mnie nie ma już paska. Dzięki.

profile.country.PL.title
biciu45
Użytkownik

jest , jest ..... zrób reset do ustawieĶń fabrycznych i się pojawi , też tak miałem

profile.country.PL.title
blackbox09
Poszukiwacz

Wreście po kilku latach mój problem został ROZWIĄZANY! ;] W moim przypadku trzeba było wykonac aktualizacje do najnowszego softu v8.902 (poprzednia wersja v8.764). I właśnie po tej aktuzalizacji pojawia się wcześniej wspomniana opcja wyłączenia paska. ;]

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Witam🙂 mam problem z tym nieszczęsnym paskiem informacyjnym😒 mam podpietą tylko konsole i próbuje to wylączyć w ust--》ogl tel i tam powinno być pasek informacyjny a ja tego nie posiadam🙈 tak jakby to było ale pojawia się przez sek i znika masakra. Zaobserwowałem to po akt do androida 9 

Model:Bravia XG83 pzdr

Edit:Przed fabrycznymi nie miałem tego paska i tez jak wchodziłem czy ta opcja jest znikała i jej nie było.Dziś zrobiłem fabryczne zeby wyczyscic go z smieci to teraz całkiem wylączyć tego nie moge..

profile.country.PL.title
biciu45
Użytkownik

Zresetuj TV do ustawień fabrycznych a pojawi się funkcja włącz/wyłącz
Włodek
biciu45@gmail.com