anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instrukcja obsługi

ROZWIĄZANE
Janina1959
Poszukiwacz

Instrukcja obsługi

Witam, poszukuje polską instrukcjie obsługi do telewizora Sony Bravia KDL-40S504

Czy moze mi ktoś  pomóc ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Janina1959
Poszukiwacz

Dziękuje za pomoc leczech ale to nic nie dało ponieważ  wszystko jest w języku angielskim. Ja już znalazłam polska instrukcje z innej stronki. Mimo wszystko dziękuje za pomoc. Pozdrawiam i zycze milego dnia 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, raczej nie ma na to szans, jest to dosyć stary telewizor na dodatek google podaje tylko zagraniczne linki do tego modelu.

Janina1959
Poszukiwacz

Witam, telewizor kupiłam 7 lat temu w USA to nie wiem czy jest az  taki stary. Jakiś czas temu zdobyłam polska instrukcje na forum chcemypomagac.pl i miałam w komputerze. Niestety utraciłam wszystkie swoje dane bo Windows mi się zepsuł. Mysle ze skoro ktoś zdobył ta instrukcje to i w sieci musi byś . Ja bardzo długo szukałam ale bez skutku. Stronka z której dostałam instrukcje już nie istnieje. Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Spróbuj  w google SONY KDL-40S504 OPERATING INSTRUCTIONS MANUAL Pdf

Janina1959
Poszukiwacz

Dziękuje za pomoc leczech ale to nic nie dało ponieważ  wszystko jest w języku angielskim. Ja już znalazłam polska instrukcje z innej stronki. Mimo wszystko dziękuje za pomoc. Pozdrawiam i zycze milego dnia