anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak podłaczyc głosniki zewnetrzne do TV Bravia KDL40EX720 ?

profile.country.pl_PL.title
petrosj
Początkujący

Jak podłaczyc głosniki zewnetrzne do TV Bravia KDL40EX720 ?

Mam problem.
Posiadam KDL40EX720. Chcę podczas ogladania programów wyjsc z dzwiekiem na głośniki zewnetrzne wykorzystując wieże stereo PHILIPS mz-7 jako wzmacniacza sygnału. Połączyłem przewodem AV (Chynche mesko-meskie) telewizor bezposrednio z wieżą.
Problem jest taki, ze nadaremnie poszukuje w menu telewizora funkcji ktore pozwolilaby mi wyjsc na zewnetrzne zródło dzwieku. Instrukcja dołaczona do TV jest na tyle głupia, ze nie przewiduje takiego problemu. Nie wiem w jaki sposób wyzwolic przesyłanie sygnalu dzwiekowego na zewnetrzne glosniki.

32 ODPOW. 32
oldguest
Początkujący

Myśle że to buczenie może byś wywołane słabym wyfiltrowaniem zasilacza który zasila wzmacniacz 2.1 w głośniku niskotonowym, ale żeby aż głośno tak buczało... No dziwne dla mnie...

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Pablo_duch'u .. wróciłem do domu i sprawdziłem moje ustawienia głośników jakie mam pod TV (minimalne buczenie).
Są takie jak pisał Mylagos, czyli pokrętełko od Creative'ów gdzieś na połowę i głośność TV trochę wyżej jak przy normalnym oglądaniu bez głośników. Wszystkim steruję z pilota od TV i oczywiście nie ruszam głośników 2.1 (może z lenistwa :c20)

P.S. powoli zapominam o tym że one w ogóle wydają z siebie malutkie buczenie więc nie jest źle. Ostatnio jak się naczytałem nie mogłem oglądać normalnie wiadomości przez Was :slight_smile: .

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

no oki-dzis za jakas godzinke bede ogladac film i zrobie jak mowicie-bo głownie uzywam glosników do filmow.Dziekuje za podejscie do tematu no i zaangazowanie-i sorka za narobienie shiz-ze teraz Wam buczy hehehehhe

stubb napisał(a):

Ostatnio jak się naczytałem nie mogłem oglądać normalnie wiadomości przez Was :slight_smile: .


soryyyyyyy 8-)