anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

JAK PODŁĄCZYĆ SONY BRAVIA DO NETA PO KABLU

profile.country.PL.title
cheval13
Nowicjusz

JAK PODŁĄCZYĆ SONY BRAVIA DO NETA PO KABLU

JAK PODŁĄCZYĆ SONY BRAVIA DO NETA PO KABLU

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wziąć kabel netowy i podłączyć Sony Bravia do netu.Jakiej odpowiedzi oczekujesz Sony bravia to 100 tys modeli telewizorów ........

profile.country.PL.title
cheval13
Nowicjusz

sony bravia kdl-40ex710 wyskakuje komunikat bąd konfiguracji podczas nawiązywania połączenia.

Wszyystko jest na ok połączenia przewodowe widzi itd tylko jak odswieżam ,wyskakuje powyższy komunikat .

 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@cheval13 A co tym tam chcesz odświeżać. Telewizor jest z 2011 roku z ostatnią aktualizacją chyba z 2014. We wszystkich telewizorach (nie tylko sony) z tego rocznika np. YT już nie działa. Masz dwie , czy trzy polskie aplikacje w starej wersji plus trochę zgranicznych i więcej nie będzie. Można korzystać oprócz tego z playmemories online. Jedynie hbbtv z naziemnej jeszcze działa  w miarę dobrze. Wszystko  otwiera się bardzo wolno i żaden super szybki internet nie pomoże. Wiem co piszę , bo jeszcze cztery miesiące temu miałem EX725 , czyli prawie to samo co Ty. W przypadku kłopotów z połączeniem resetowałem router poprzez odłączenie zasilania.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@cheval13 czy masz zaktualizowany TV do najnowszej wersji?

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-legacy-lcd-tv/kdl-40ex710/downloads/Z0000279

 

Pozdrawiam