anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak przywrócić pendriva do normalnego działania

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Jak przywrócić pendriva do normalnego działania

Witam

testując nagrywanie namieszałem z pendrivem 32 GB (Sandisk USB 3.0).

Telewizor zarejestrował go ale później oczywiście nie chciał nagrać. Nie pamietam juz dokładnie bo było to kilka dni temu - chyba nawet telewizor się zawiesił i musiałem go przywracać wyłącznikiem na obudowie. Nie pamietam czy dało sie wtedy odrejestrować tego pendriva, Chyba nie, bo teraz pen nie jest widziany przez kompa z Win 7.

Tzn jest widziany o tyle że wkładając go do USB 2.0 mam komunikat że urządzenie może pracowac szybciej. Ale komp go wcale nie wyświetla, tym samym nie wiem nawet jaką ma literkę. Komp nie wyświetla pena w żadnym ze swoich USB 2.0/3.0. Co moge zrobić aby przywrócić normalne działanie tego pena?

Dodam jeszcze że poźniej po eksperymentach z tym zbyt mało pojemnym penem wsadziłem do HDD REC w telewizorze docelowego pena 64GB który działa normalnie w tv. Ale jak moge odzyskać tego 32GB?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Tylko że nie ma pewności czy 6-tka (skąd ją wziąć? bo tv nie oferuje aktualizacji...) to już wersja poprawiona czy też ryzykuję? W sumie to nie moj tv a rodziców więc nie chciałbym namieszac :slight_smile:

Pendrive naprawiony. Formatowanie niskopoziomowe pomogło. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Zobacz czy dalej jest zarejestrowany w TV próbuj wyrejestrować a jak nie to standardowo powinien się zgłosić do formatowania w kompie popróbuj na innym komputerze a jak masz Androida 6 w TV możesz go sformatować z poziomu TV.Powinien się też pojawić w Mój komputer odpal na komputerze ikonkę komputere włóz pendriva zobacz czy się pojawia jak się pojawi jako nośnik z literką to prawym myszy i zrób formatuj.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź ale:

Próbowałem wyrejestrować i niby się udało a tymczasem komp wciąz nie widzi w oknie Mój komputer tego pena. W Menadżerze urządzeń widnieje on jako stacja dysków ale nie pomaga ani wyłączenie ani odinstalowanie. Ponowne włożenie pena do kompa instaluje sterownik od nowa.

W tv mam andka 5 - telewizor kupilem juz po wstrzymaniu aktualizacji.

Nie mam już pomysłu. Jak odzyskać tego Sandiska?

 

 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Zrób jak chcesz 6 przywracanie do fabryki 🙂 nie wiem po kit wstrzymać aktualke, a zostawić 6 na serwerze? Logika Sony 🙂

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Tylko że nie ma pewności czy 6-tka (skąd ją wziąć? bo tv nie oferuje aktualizacji...) to już wersja poprawiona czy też ryzykuję? W sumie to nie moj tv a rodziców więc nie chciałbym namieszac :slight_smile:

Pendrive naprawiony. Formatowanie niskopoziomowe pomogło.