anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak się zalogować do Picassa?

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Jak się zalogować do Picassa?

Od niedawna posiadam internet w swoim EX501.Oczywiście TV pobrał wszystkie serwisy i do tego który mnie najbardziej interesuje,czyli Picassa nie mogę się do niego zalogować.Posiadam konto gmail,ale jak wpisuję swoje hasło to wyskakuje,że login niepoprawny.Co mam zrobić,aby oglądać swoje zdjęcia w tym programie?

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

W jaki sposób wpisujesz swój login ? Myślę, że powinieneś spróbować wpisać swój login w różny sposób ( na przykład bez końcówki po @).

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Ale tam trzeba wpisać e-mail,a wyskakuje log in failed.

Próbowałem różnych sposobów.Bo co trzeba zrobić...?Pobrać Picassa na PC ,przesłać zdjęcia do internetu i to wszystko?Jeśli coś zabrakło to piszcie.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

3echo, Tobie jak zawsze się coś psuje gdy nie mogę sprawdzić osobiście :smileyhappy:.

Spróbuj wylogować się z poziomu PC ze swojego maila a następnie wpisz go w TV.

Spróbuj dwóch sposobów wpisywania:

1. jankowalski@gmail.com

2. jankowalski -bez końcówki o ktorej pisał Mylagos.

P.S. spróbuj zalogować się do Picassa z poziomu PC jeśli by to nie pomogło (pierwsze logowanie). Następnie wyloguj się z Picassa z poziomu PC, wyloguj się również z gmaila i zaloguj się przez TV.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Nic z tego ani tak,ani tak.Nawet utworzyłem inne konto na drugi e-mail i niestety to samo.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Poszperałem trochę na forach Kolegów z zagranicy. Z moich poszukiwan wyłoniło się kilka wniosków, których niestety nie mam teraz jak sprawdzić. Całą przyjemność majstrowania przy TV zostawię Tobie na niedzielny poranek . Od razu przepraszam, że tak w punktach wymienie ale będzie trochę łatwiej się w tym odnaleźć.

1. Z informacji jakie wyczytałem, hasło do gmaila nie powinno zawierać znaków specjalnych takich jak @ lub ! może natomiast zawierać cyfry (np mama123 dozwolone, a mama@#$ już nie za bardzo). Większość takich serwisów nie lubi takich haseł.

2. Jeden z użytkowników napisał o cofnięciu się z menu (po nieudanym logowaniu) i przejściu w "mojoe albumy". Twierdzi również, że komunikat był "podrobiony"? Wydaje mi się że z wolnego tłumaczenia gość mówił o bugu w systemie.

3. Rozłączyć konto Gmail i Youtube. Tyle, że tutaj do głosu dochodzi rozsądek. Jest ponoć możliwość rozpięcia kont ale wtedy cofasz się do średniowiecza

4. Najbardziej obiecujące rozwiązanie - hasło aplikacji (dwuetapowa weryfikacja - niestety nie działa ze starszymi aplikacjami i usługami)

http://support.google.com/accounts/bin/answer.py?hl=en&answer=185833

http://img213.imageshack.us/img213/9491/screenshot004qg.jpg

http://img547.imageshack.us/img547/310/screenshot005rp.jpg

Pozdrawiam Stubb