anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak to śmiga bez kabla ;)

3432-----
Początkujący

Jak to śmiga bez kabla ;)

Mam takie pytanie.
Czy ktoś może widział jak działa ta bezprzewodowa technologia użyta w tym modelu? Ogólnie wszystko to zapowiada się dobrą sprawą i dość pożyteczną. Może ktoś z tu obecnych widział na własne oczy i może coś o tym opowiedzieć. :)

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

W każdym Centrum Sony powinno być taki telewizor podłączony. Więc można zobaczyć na własne oczy.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jakość jest taka sama jak z kablami. Nie ma zakłóceń przez inne urządzenia. A jak to wygląda? Masz urządzenie do którego podłączasz wszelkie urządzenia, PS3, BR, dekodery... Ta "puszka" wysyła fale do LCD i wszystko odbierasz. Z tego co rozmawiałem ze sprzedawcą, nie ma problemu ze "znalezieniem" urządzeń, łączność nie zrywa się. Sam nie korzystałem z czegoś takiego, więc ciężko powiedzieć jak to jest naprawdę w czasie użytkowania. Fajnie było by, jakby każdy LCD miał taką możliwość.

3432-----
Początkujący

Jak będę miał chwilkę to na pewno nie omieszkam odwiedzić jakieś centrum i zobaczyć, jakby to młodzież napisała, w realu ;) ciekawi mnie na jaką odległość sygnał jest przesyłany i jak wpływają różne przeszkody na niego.
Ogólnie to rzeczywiście mógłby to być standard (chyba za dużo chcę) bo ładnie to może wyglądać jak stoi sam telewizorek a np. BR schowany obok kanapy, żeby nie trzeba było wstawać. :)