anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaka jest różnica między OLED KD-65A8 a OLED KE-65A8BAEP?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
PanSowa
Poszukiwacz

Jaka jest różnica między OLED KD-65A8 a OLED KE-65A8BAEP?

Zakupiłem ostatnio na promocji w EURORTV SONY OLED KE-65A8BAEP, który rzekomo jest nowością na rok 2021. Zakupiłem go ponieważ był okraszony informacją jakoby posiadał już HDMI 2.1 czego ten model z 2020 nie miał.

 

Czy ktoś to może potwierdzić i przy okazji wskazać różnice miedzy tymi modelami? Bardzo ciężko jest coś znaleźć w necie, a jak już coś znajdę to nie pokazuje mi żadnych różnic miedzy tymi TV.

 

z góry dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Model KD-65A8 i KE-65A8 są modelami bliźniaczymi, seria KE została wyprodukowana 2021 roku, jednak jest to kontynuacja tego samego modelu z oznaczeniem KD. Zmiana wynika z tego, że zmieniły się przepisy dot. informacji energetycznych. Nowy model OLED od Sony i następca modelu A8 na rok 2021 to 65A80J lub wyższy model 65A90J.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Model KD-65A8 i KE-65A8 są modelami bliźniaczymi, seria KE została wyprodukowana 2021 roku, jednak jest to kontynuacja tego samego modelu z oznaczeniem KD. Zmiana wynika z tego, że zmieniły się przepisy dot. informacji energetycznych. Nowy model OLED od Sony i następca modelu A8 na rok 2021 to 65A80J lub wyższy model 65A90J.

profile.country.PL.title
PanSowa
Poszukiwacz

A czy ten model tak jak sklepy piszą na swoich stronach, rzeczywiście posiada HDMI 2.1 i głośniki 2x10W + 2x5W subwoofery?