anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD 49X8505B problem z pamięcią USB

rokucza
Poszukiwacz

KD 49X8505B problem z pamięcią USB

Niestety po podłaczeniu pamięci USB, telewizor wybiera tylko niektóre filmy, pomimo iż są zapisane w jednakowych formatach. Pobnadto w przypadku częsci filmów ścieżka dzwiękowa nie zgrywa sie z obrazem. Po sprawdzeniu na komputerze czy odtwarzaczu, wszystko jest ok. Jaka może być tego przyczyna ? Kolejny problem to odtwarzacz multimedialny telewizora. W przypadku gdy przewijam film ze zwiekszoną prędkością, to po powrocie do trybu odtwarzania, głos jest ok, natomiast obraz pozostaje nieruchomy i niestety film trzeba rozpocząć od początku.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

 

sprawdź proszę czy masz wgrany aktualny soft. Jeśli tak, zazwyczaj pomaga restetowanie ustawień i aktualizacja.

Jeśli problem będzie nadal występował, prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym:  https://shop.sony.eu/shop/mimes/openAccess/legal/contact-us/contact_pl_PL.html

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

rokucza
Poszukiwacz

Witam,



Pr?bowa?em wgra? nowy soft, pojawi?a si? informacja, ?e jest ju? najnowszy.
Zatem nadal problem z filmami z USB.



---
Ta wiadomo?? zosta?a sprawdzona na obecno?? wirus?w przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus
Czerna_Inez
Poszukiwacz

Ja też tak miałam, mój TV nie widział wszytskich plików AVI. Zobacz jaki mają tzw video encode - lepiej by było aby był to DivX a nie XivD. Można to zmienić przez konwertację pliku z Avi na Avi (polecam program FormatFactory), ale nalezy w ustawieniach konwertacji zaznaczyć, że interesuje nas codek DivX. Po tym zabiegu wszytsko śmigało :slight_smile:

rokucza
Poszukiwacz

Dzięki za podpowiedź. Mam jednak mały problem z konwersją. Konwertowałem w programie Format Factory z pliku avi XviD do pliku avi DviX (tak zaznaczyłem plik wyjściowy), niestety po konwersji plik nadal ma XviD.

Czerna_Inez
Poszukiwacz

A wyjściowy był XviD? Bardzo łatwo połełnic tam czeski błąd i przekonwertować na to samo - mi sie niejednokrotnie zdarzyło... Hmmm powiem Ci szczerze, że nie wiem. A w ramach eksperymentu spróbuj odtowrzyć ten plik po konwersji.

rokucza
Poszukiwacz

Wyjściowy zaznaczyłem DviX,  po konwersji plik został zmniejszony (objętościowo) ale nadal jest to XviD. Nie odtwarzałem jeszcze filmu, zobaczymy czy telewizor będzie czytał.