anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55X9005C - problem z USB

Jasiu75-.
Nowicjusz

KD-55X9005C - problem z USB

Witam,

1 Problem.
TV ma z tyłu wejścia USB oraz HDMI.
NIestety wchodząc z pilota w opcję WEJŚCIA, telewizor widzi: analogowy, cyfrowy, ogólny satelita, lista usług cam, Przeysłanie strumieniowe kanałów, HDMI1, HDMI2, HDMI3, AV1, AV2, Kopia ekranu.
NIESTETY nie widzi (nie pokazuje USB1 USB2, USB3).

2 Problem.
podłączam zewnętrzy dysk twardy z tyłu do wejścia USB (dysk 2TB, USB 3.0, 2.0). Chcę nagrywać. Telewizor jakoś go widzi, formatuje i jest niby OK.
ALe nie chce nagrywać z podłączonego urządzenia przez HDMI do telewizora. Mam w domu ORANGE światłowód, z FUNBOXEM 3.0.
Chciałbym móc nagrywać na ten dysk programy, które wchodzą do telewizora z FunBoxa (Orange). NIestety telewizor umożliwia (tylko tak udaje mi się) nagrywanie z wejścia anteny koncentrycznej.

 

Grzegorz J.

 

Oporogramowanie: PKG5.433.0183EUB

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

1. Treść z USB, wyświetla się w Menu Android TV (Home) -> Odtwarzacz multimedialny (nazwa może się różnić w zależności od wersji Androida). Można ewentualnie zainstalować jakąś zewnętrzną aplikację ze Sklepu Play, np. Kodi, VLC Player itp.

 

2. Zgadza się, funkcja nagrywania dotyczy sygnału z wbudowanych tunerów w telewizorze. Przy podłączeniu kablem HDMI, to dekoder musiałby posiadać funkcję nagrywania.