anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XD8505 sam się włącza

profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

KD-55XD8505 sam się włącza

Witam.

 

  Mam problem z samoczynnie włączającym się telewizorem. Podobne problemy były opisywane na forum ale nie znalazłem czy jest tego jakaś konkretna przyczyna. Oprogramowanie jest najnowsze dla tego telewizora. Po aktualizacji był zrobiony reset do ustawień fabrycznych. Wszystkie urządzenia peryferyjne,oprócz dekodera kablówki, są odłączone.  Samoczynne włączenia telewizora po włączeniu innych urządzeń wyłączone. Timery są wyłączone. Baterie w pilocie zmienione na nowe. Codziennie na noc telewizor odłączany jest od zasilania. Niestety TV dalej się załącza o różnych porach. Proszę o poradę

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

Telewizor był resetowany kilka razy. Także często wyłączany z zasilania (też się resetował). Ustawienia fabryczne były przywrócone zaraz po aktualizacji.

profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

Jestem po wizycie serwisu Sony. Żadnych błędów w TV nie było. Prawdopodobnie przyczyną był pilot. Nowy został zamówiony przez serwis. Mam nadzieję, że problemy znikną.

profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

Niestety telewizor znowu sam się uruchomił już z nowym pilotem. Także nie mam pomysłu co to może być. Czy ktoś ma podobne problemy?