anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE7096 -vod.tvp.pl

profile.country.PL.title
tomduda24
Poszukiwacz

KD-55XE7096 -vod.tvp.pl

WItam.

W aplikacji VOD wyświetla mi się tylko cześć dostępnych pozycji. Brakuje pozycji (seriali) które oglądam na drugim tv i na telefonie/aplikacji android. Co może być przyczyną? 

Aktualizowałem już system do 8.533 oraz odswieżałem zawartość internetową co jednak nic nie dało.

pozdrawiam

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@tomduda24   a o którą aplikację TVP Ci chodzi o tą ,która zainstalowana jest na stąłe w TV czy ta ,którą można doinstalować ze sklepu Play ?

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Czołem!

Co do aplikacji ze sklepu Play, to nie dotyczy tego modelu.

A odnośnie TVP VOD, to inna jest jako sama aplikacja w ogólnie dostępnym zestawie, a inna jest dostępna przez HBBTV, która ostatnio trochę się zmieniła i jest więcej flmów dostępnych.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@marek_ja sory zawsze zakładam ,że jak Sony to i Android :slight_smile:

profile.country.PL.title
Spidqq
Użytkownik

Jak zaaktualizowales system? Bo Ja ciągle mam problem po wybraniu usb "w biezacym trybie tv aktualizacja oprogramowania nie jest dostepna"

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Dziwne, ja zaktualizowałem soft przez usb, bo faktycznie poprzez sieć nie było możliwości. Spróbuj sformatować nośnik usb (ja mam małej pojemności przeznaczony do takich celów). Umieśc tam plik aktualizacyjny i nic innego. Powinno zadziałać. Nie jestem tylko pewien czy powinien być sam plik aktualizacyjny, czy cały rozpakowany katalog z plikiem. Profilaktycznie miałem to i to. Zadziałało. Powodzenia!

profile.country.PL.title
tomduda24
Poszukiwacz

Witam w vod przez hbbtv wszystko jest ok i już oglądam, a nawet nie wiedziałem że tak można. Tylko w aplikacjach nie działa poprawnie co jest śmieszne,bo przecież to nowy tv. Wgrałem soft przez pendrive ale ściągnięty soft wypakowalem a przez sieć nie dało rady. Dzięki za pomoc.

profile.country.PL.title
Spidqq
Użytkownik

Użyłem już 2 pamięci USB pod fat32 i ciągle problem 15176972453121283412388.jpg

 

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Jak próbowałem aktualizować,  też pojawiał mi się taki komunikat. Dopiero format pendrive'a pomógł.  Jak wcześniej napisałem skopiowałem na czystego pendraka sam plik aktualizacyjny (*.pkg) i rozpakowany katalog z plikiem. U mnie wtedy aktualizacja poszła. Może na innym wejściu usb musisz spróbować?

Aha i jeszcze jedno. Ja formatowałem FAT, nie FAT32.

profile.country.PL.title
Spidqq
Użytkownik

Też nic nie daje masakra jakaś