anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE7096 -vod.tvp.pl

profile.country.PL.title
tomduda24
Poszukiwacz

KD-55XE7096 -vod.tvp.pl

WItam.

W aplikacji VOD wyświetla mi się tylko cześć dostępnych pozycji. Brakuje pozycji (seriali) które oglądam na drugim tv i na telefonie/aplikacji android. Co może być przyczyną? 

Aktualizowałem już system do 8.533 oraz odswieżałem zawartość internetową co jednak nic nie dało.

pozdrawiam

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Hmmm... ja używam starego, kilkuletniego pendraka o pojemności 1 GB. Zakładam, że wejścia usb masz sprawne i telewizor wykrywaCi urządzenie usb, oraz że jak wejdziesz w media w TV, to zobaczysz katalog z plikiem.

Jedyne co przychodzi mi jeszcze do głowy, to ponowne ściągnięcie pliku zip z aktualizacją i ponowna próba (chyba, że już to robiłeś), albo spróbowanie z pendrakiem, z którego poszła aktualizacja. Z ciekawości byłbym skłonny pożyczyć Ci swojego, jeżeli wszystkie inne opcje wyeliminowałeś.

 

profile.country.PL.title
Spidqq
Użytkownik

Próbowałem już wszystkiego, bo ogólnie jestem ogarniety w temacie ale takich cudów to jeszcze nie widziałem

profile.country.PL.title
tomduda24
Poszukiwacz

Proponuję wykonać jak jest w instrukcji. Pobrałem sprawdziłem rozmiar co do bajta czy się zgadza wypakowałem na pebndrive sandisk system NTFS 64gb zapełnionego w 80 procentach i wszystko zadziałało. Polecam sprawdzić innego pendrivea może coś z nim nie tak.

instrukcja krok po kroku :ok_hand:

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-xe70xx_x70xxe_x72xe-series/kd-55xe7096/downloads/000...

profile.country.PL.title
fbaranek
Użytkownik

A mam take dziwne pytanie. Jak na hbbtv zrobić pausę lub przewinąć treści? Przyciski z pilota nie działają...

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Niestety, jeszcze takie opcji nie wymyślili :slight_smile:

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@fbaranekNa telewizorze konkurencji (LG) też te przyciski nie działają przy hbbtv. Na starszych telewizorach Sony było podobnie. Widocznie taki urok tej aplikacji z hbbtv.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Zapomniałem dodać, że przyciski pauzy i przewijania są aktywne przy  hbbtv z satelity Astra i czeskiej naziemnej.

profile.country.PL.title
fbaranek
Użytkownik

Heh, ale dziwne :slight_smile: nawet wysikac sie nie mozna w trakcie filmu bo nie mozna zapauzowac. No nic przyjdzie mi z tym zyc. Przynajmniej oferta lepsza niz w aplikacji. 

profile.country.PL.title
tomduda24
Poszukiwacz

Witam. 

Czy istnieje możliwość wstrzymania ogladanego programu np DVB-T? Wczesniej był na pilocie tv pause. Fajna funkcja. Wstrzymuje kiedy chce, a  potem można przewijac reklamy. 

Tagi (1)