anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XF7077 Nagle "Nieobsługiwany format audio"

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Wedelski
Poszukiwacz

KD-55XF7077 Nagle "Nieobsługiwany format audio"

Tydzień temu na spokojnie oglądałem sobie Kompanie Braci z pendriva, dziś dorzucam na pena inny film a tu nagle informacja "Nieobsługiwany format audio", dźwięku oczywiście brak to włączyłem odcinek który Kompanii który oglądałem w poprzednim tygodniu a tam też o dziwo informacja i brak dźwięku, no to sprawdziłem dwa inne odcinki, podłączyłem drugiego pena na którym są trzy filmy, które były oglądane na TV z dźwiękiem bez problemu krótki czas temu. Czy ma ktoś jakiś pomysł ?  A i w dodatku również youtube się zesrał, menu głowne wchodzi, widać filmy ale jak włączyć cokolwiek to czarny ekran. Internet działa. Dźwięk na filmach na zalukaj też nagle przestał działać, obraz jest. A dźwięk z telewizji satelitarnej jest 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy próbowałeś wyczyści pamięć podręczną TV? Można to zrobić poprzez HOME - Ustawienia - Pomoc techniczna - Inicjalizuj informacje osobiste. Jeśli problem będzie występował nadal to wykonaj reset do ustawień fabrycznych.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy próbowałeś wyczyści pamięć podręczną TV? Można to zrobić poprzez HOME - Ustawienia - Pomoc techniczna - Inicjalizuj informacje osobiste. Jeśli problem będzie występował nadal to wykonaj reset do ustawień fabrycznych.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Wedelski
Poszukiwacz

Reset pomógł. Masz pomysł dlaczego mogło się tak stać?

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Trudno powiedzieć co się stało. Może jakiś proces zawisł w systemie.

 

Pozdrawiam