anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65X9005B i HDR

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
azzido
Poszukiwacz

KD-65X9005B i HDR

Witam,
chciałem spytać czy orientuje się ktoś kiedy można spodziewać się aktualizacji HDR dla modelu KD-65X9005B. Z tego co pamiętam Sony informowało, że stosowna aktualizacja doda funkcję HDR dla tego modelu. 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jestem pewien, żeby modele z 2014 roku (seria B)  HDR nie dostaną.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skąd masz taką informację? Nie kojarzę aby modele z serii B (2014) miał dostać HDR.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
keny350
Poszukiwacz

Chetnie podlancze sie do tematu bo sam jestem w posiadaniu tego modelu i mnie ciekawi czy dostanie wsparcie hdr moze ktos konkretnie z Sony Polska sie wypowie na ten temat

profile.country.PL.title
azzido
Poszukiwacz

djrychu wydaje mi sie ze na konferencji Sony w 2014 roku jeden z przedstawicieli Sony wypowiadal sie w ten sposob ze HDR bedzie dostepny ale jako aktualizacja oprogramowania. 
Po dzis dzien nie dostalismy nic w tej kwestii, swoja droga, od dawna nie bylo zadnej aktualizacji do tego modelu. W miedzy czasie z nowosci - zniknal Facebook, zniknelo radio (Skype nastepny w kolejce? Ciekawe do czego wtedy sprzyda sie wbudowana kamerka, rozumiem ze Sony dostarczy swoje rozwiazanie do video rozmow?). 

Milo wiedziec, ze kupujac tak drogi telewizor Sony wspiera go tylko przez rok czasu i porzuca... 
Zapamietam to. 

profile.country.PL.title
keny350
Poszukiwacz

Mowiac szczerze myslalem ze kupujac flagowy model telewizora za kilkanascie tysiecy zlotych dostaje sie cos wiecej a teraz sie okazuje ze nie bendzie pewnie nawet aktualizacji hdr.Notabene model z 2015 juz posiada hdr ktory parametrami jest bardzo podobny(matryca itp) i oczywiscie niedopracowanym Androidem na pokladzie.Jedno jest pewne nastepny telewizor juz loga Sony na obudowie  nie bendzie posiadal

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jestem pewien, żeby modele z 2014 roku (seria B)  HDR nie dostaną.

 

Pozdrawiam