anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-32R415B nie włącza się widoczne logo Sony

Mat224
Nowicjusz

KDL-32R415B nie włącza się widoczne logo Sony

Sytuacja wygląda w ten sposób: podczas skanowania programów z satelity bezpośrednio przez dekoder w tv konieczna była również aktualizacja i przestawiłem tą opcję na automatyczną w ustawieniach. Podczas skanowania programów z satelity gdzie wszystko było w pożądku, tv odnalazł ponad 300 kanałów odołączyłem antenę aby zamocować tv na ścianie. Ponownie podłączyłem antenę i niestety po włączeniu tv pojawia się logo Sony, po czym znika tv widać że jest włączony jednak jest ciemny obraz na którym nic nie ma. Święci się zielona dioda w sposób ciągły. Pilot jest również sprawny gdyż po naciśnięciu dowolnego przycisku dioda wykonuje miganie więc tutaj jest ok oprócz jednego. Telewizor nie reaguje na przycisk wyłączania również przycisk wyłączania na tv nie działa, przy naciskaniu na ten przycisk dioda cały czas świeci się na zielono i nie "miga". Sposób opisany w pomocy czyli trzymanie przycisku przez 5 lub więcej sekund nie daje żadnego efektu, telewizor nie wykonuje opcji startu. W tej chwili odołączone są wszystkie urządzenia antena.

Proszę o pomoc w tej kwestii jak doprowadzić tv do resetu lub inny sposób dzięki któremu będzie można go włączyć.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert