anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-32we610 nie mogę nagrywać filmów nocą, odpowiada że ochrona rodzicielska, stało się po aktualizj

profile.country.PL.title
krzysiozak1
Nowicjusz

kdl-32we610 nie mogę nagrywać filmów nocą, odpowiada że ochrona rodzicielska, stało się po aktualizj

Znaczy niby się nagrywają ale nie można ich odtwarzać z powodu komunikatu o zabezpieczeniach rodzicielskich.

I nawet nie wiem czy to wina oprogramowania tv sony, czy takie ograniczenia założył operator TOYA dostawca sygnału. Stało się po aktualizacji oprogramowania. Nie wiem jak odtwarzać i nagrywać filmów nocnych.

Podejrzewam że mój tv nie jest android ale nie umiałem zakwalifikować go do odpowiedniej grupy tematów.

2 ODPOW. 2
profile.country.GB.title
royabrown2
Zawodowiec

@krzysiozak1 

 

Masz rację, twój telewizor nie jest Androidem, więc odpowiednią grupą tematów jest "Inne telewizory" (Other TVs). Ale proszę, jeśli ponownie post tam, post w języku angielskim, jak ta społeczność jest prowadzona w języku angielskim. A może można znaleźć społeczność Sony w języku polskim, w zależności od tego, co jest najlepsze?

 

Możesz użyć Bing Translate do konwersji w obu kierunkach, jak robię tutaj.

 

Przykro mi, że nie mogę pomóc ci w swoim problemie, ale będziesz miał znacznie większe szanse na odpowiedź, jeśli opublikujesz post w języku angielskim.


My favourite bedtime reading is a Sony product manual…
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj,

 

zapytałam o to kolegów z Supportu i na początek polecają zapoznać się z tym artykułem:

 

https://bit.ly/2VWGf2W

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J