anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kdl-40ex720 nagrywanie na dysk

kiler1500
Początkujący

Kdl-40ex720 nagrywanie na dysk

Witam mam dysk twardy 320GB 2.5" w obudowie.
I problem zaczyna sie tu po podlaczeniu pod tv nie wykrywa go.
Kino domowe Sony wykrywa dysk sformatowany na exFat.
Telewizor w wejsciu USB REC nie reaguje na ten dysk nie moge go zarejestrowac w TV probowalem format ex fat , fat 32 i Ntfs i RAW i zaden nie dziala robilem juz partyce o roznych pojemnosciach.
W instrukcji pisze minimum 32GB max 2tb.
W jaki sposob moge to podlaczyc ???

34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

nagrywanie programów przez tv jest możliwe, jeśli sygnał przechodzi przez wbudowane tunery. Jeśli podłączysz przewód sygnałowy (antenowy, lub kablowy) do telewizora, a moduł będzie odpowiadał tylko na dekodowanie sygnału, w takim przypadku wszystko powinno się nagrywać na zewnętrzny dysk twardy.

Miałem EX725 i telewizję N na kartę, podłączoną właśnie przez moduł CAM. Nagrywanie, programowanie nagrywania przez EPG - działało poprawnie. Jest to fajne rozwiązanie, o ile moduł jest w pełni kompatybilny z telewizorem.

_Shadow85_
Nowicjusz

No dobrze jest jeden dekoder DVBT i jak jest zajety przez nagrywanie to nie mozna ogladac innego kanalu... A czy nie mozna jakos tego obejsc? Nie wiem np. drugi dekoder (moze zewnetrzny) czy jest jakis pomysl na rozwiazanie tego "problemu" bo jednak w wiekszosci przydaje sie to do tego by jedno nagrywac drugie ogladac, jak i mniej do tego ze wychodze to sobie nagram...

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zewnętrzny tuner DVB-T z funkcją nagrywania.

 

Pozdrawiam

kakadu5
Nowicjusz

Czy jest jakiś sposób aby odtworzyć na PC nagraną na USB treść?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie - brak możliwości odtworzenia na innym urządzeniu ma na celu zabezpieczenie się przed nielegalnym rozpowszechnianiem.

 

Pozdrawiam