anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40W605B: obsługa listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu

WojtekTZ
Nowicjusz

KDL-40W605B: obsługa listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu

Witam,

czy telewizor KDL-40W605B obsługuje listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu? 

Czy ktoś z Was używa funkcji Moduł CAM CI+ , i jak to się sprawdza?

Wojtek

3 ODPOW. 3
Brachson
Poszukiwacz

Ja mam W905 i tez sie napalilem na modul Cam CI+ (tylko ze NC+)

 

Wsadzilem modul, zapytal mnie czy wyszukac programy pod NC+ - jasne ze tak! Noi faktycznie wyszukal tylko ze kilku(nastu) brakowalo. Zadalem pytanie na forum i otrzymalem odpowiedziec ze zeby znalezc wszystkie programy musze przeszukac calego HotBirda. Tak zrobilem i faktycznie znalazl to co chcialem tylko ze poza kilkoma ktorych wczesniej brakowalo znalazl tez 987 innych, a zeby bylo gorzej to polskie programy byly pomieszane z innymi zatem mialem np. Discovery na 237, Europsport na 765, HBO na 543, itd. 

Podobno Samsung umozliwia ustawienie programow w latwy sposob (a nawet na komputerze przy uzyciu jakiejs apki) ale w Sony kazdy program trzeba wyszukac i zmienic jego polozenie - przy 150 programach to kilka godzin ustawiania! A potem Ci sie TV zawiesi i Pani manager z forum Sony poradzi przywrocenie ustawien fabrycznych czyli szlag Ci trafi liste!

 

Ja podziekowalem i przeprosilem sie z normalnym dekoderem.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Próbowaliście program do edycji listy kanałów?

 

http://community.sony.pl/t5/telewizory/sony-editor-edycja-listy-kanalow/td-p/1252082

 

Nie wiem czy zadziała z Waszymi modelami TV ale można spróbować.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matej99
Użytkownik

Ja w swoim W905, korzystam z CI+ Cyfrowy Polsat, z ustawieniem programów nie było problemów, tylko zrobiłem to na dwa sposoby najpierw ustawiłem programy jako preferowany satelita (dostawca Cyfrowy Polsat), a pózniej ponownie jako ogólny satelita. Teraz przy przęłacaniu kanałów są listy wyboru  Preferowany Satelita i Ogólny Satelita (kilkaset programów) Cyfrowy, analogowy TV, Radio, Ulubione 1-4.

Kolejnośc ustawiłem w preferowanym satelicie tak jak chiałem, fak t że przy tej ilości kanałów jest to żmudna praca. Pozostałe kanały dodałem do ulubionych łacząć je dowolnie bez względu na to skąd jest sygnał.

W opcjach telewizora możena zrobić kopie ustawień programów na USB, co w przypadku resetu do ustawień fabrycznych powinno pomóć w ustawieniu kolejności programów.