anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-40WD655 nie chce się włączyć

profile.country.PL.title
Krzysztofx
Poszukiwacz

KDL-40WD655 nie chce się włączyć

Witam posiadam w/w tv od 05.2016 czyli już prawie dwa miesiące po gwarancji. Od wczoraj pali się zielona lampka sygnalizująca że tv jest włączony lecz nie ma obrazu i dźwięku, wczym tkwi przyczyna i ile może kosztować naprawa??

Pozdrawiam

Tagi (3)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

na te pytania moga odpowiedzieć koledzy z serwisu Sony. Podajemy kontakt:

 

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
Krzysztofx
Poszukiwacz

Wysłałem poprzez formulaż zapytanie i czekam narazie na odp, jeśli jej nie będzie dopiero będę dzwonić.

 numer referencyjny zgłoszenia 17167385

Pozdrawiam

 

W dniu 02.07.2018 zgłosiłem usługę serwisową do mik radom pl, taką odp otrzymałem od sony by do nich napisać i czekam na serwisanta

profile.country.PL.title
Krzysztofx
Poszukiwacz

Serwis z Białegostoku zabrał tv 09.07.2018 i czekam na ekspertyzę

profile.country.PL.title
Krzysztofx
Poszukiwacz

Mam odpowiedź z serwisu, uszkodzeniu uległa płyta główna koszt naprawy to ok 800zł i gwarancja na część to tylko 6 miesięcy. Jedno wiem napewno nigdy więcej sony kiedyś to była jakość teraz tandeta skoro płyta główna pada półtora miesiąca po gwarancji. Jeśli ktoś bęedzie miał płytę główną sprawną w okazjonalnej cenie to rozważę zakup bo wydawanie 800zł na naprawę to przesada. używany ten tv można kupić za ok 1100zł.