anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-42W706B +Galaxy S5, nie działa screen mirroring

ROZWIĄZANE
2851191
Poszukiwacz

KDL-42W706B +Galaxy S5, nie działa screen mirroring

Witam,

 

telefon samsung galaxy S5 (android 4.4.2), telewizor widoczny jest na liście screen mirroringu w telefonie, po jego wybraniu następuje łączenie, wyglada to obieująca (przygtowanie kopii lustrzanej), niestety po kilku senkudach wyrzuca błąd:

"sceen mirroring: nie można połączyć za pośrednictwem funkcji Screen Mirroring".

 

Sądzać po ilości zgłaszeń oraz przekroju telefonów dla których zgłaszane są problem, problem tkwi w sofcie telewizora. Dodam, że funkcje mirroringu telefonu testowałem z TV samsunga (H5500) - tam wszystko działało na dotyk, bez kombinowania :(.

 

Bardzo proszę przedstawiciela SONY o informację, kiedy telwizory będa współpracować ze standardem screen mirroringu, z tego co wiem jest to ogólno dostępna technologia!

 

Zaczyna mnie coraz bardziej drażnić utrudnianie życia odbiorcom, w przypadku DLNA nie wspierane są napisy, teraz screen miroring, który nie działa z telefonem samsunga.

 

Liczę na szybką poprawkę po stronie SONY.

 

 

23 ODPOW. 23
bogus1977
Poszukiwacz

witam wszystkich co najmniej rozczarowanych ktorzy mają problem z tv sony bravia. Posiadam model KDL-50W829B i oczywiscie miałem i mam problemy z funkcjonalnością - nie można połączyć sie aby korzystać z kopi lustrzanej. Mam telefony LG, Huawei, Samsung (nowe modele) i jak widać nie współpracują. Pewnie sony chce żeby najlepiej brać cały sprzęt od nich 😞

Czy prestiżowa firma Sony zajmie się tym problemem ???

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

U mnie również nie działa.

KDL-43W755C

Nexus 4

malone32
Poszukiwacz

Witam. U mnie jest jeszcze bardziej ciekawie bo posiadam telefon Sony Xperia M5 i też nie moge sie połaczyć z moja Bravią KDL50829 używając screen mirror.

Może ktoś z Sony wyjaśni o co chodzi zwłaszcza że moja stara Xperia M łączyła sie bez problemu z moim tv.

Jak to jest że produkty Sony nie są ze sobą kompatybilne...?

Prosze o odpowiedz.

malone32
Poszukiwacz

Mam nadzieje że Sony sie ustosunkuje do tego tematu raz jeszcze.

 

profile.country.PL.title
zawiedzony__77
Poszukiwacz

Dzisiaj zakupiłem Sony Bravia 49XE7077, błąd mój polega na tym że nie sprawdziłem w sklepie czy współpracuje screen mirroring z Samsungiem Galaxy S8. W domu okazało się że oczywiście nie może się połączyć..... Przypadek:-)

S ósemce niczego nie brakuje, chciałby to samo napisać o BRAVII 😞

profile.country.PL.title
zawiedzony__77
Poszukiwacz

Poniżej rozwiązanie problemu połaczenia Samsungów Galaxy S5, S6, S8 z TV BRAVIA:

Tip: Turn off PHONE WIFI before trying to screen mirror to TV. The initial setup does work otherwise. Follow my steps below. 

I connected both an S4 and S6 to a Sony Bravia. Turn on TV. Select input. Find the input which says screen mirroring. Next screen that came up asked me if I wanted a connection guide. I did nothing. Turned my phone wifi off. Then turned screen mirroring on my phone by using the swipe down motion, I did this by starting from the top of my phone and swiping down. This brings up quick links. Find the one labeled screen mirror. If you dont see it select edit on the top part of the screen to see more links. Let it scan for the Tv. It should pop up. Select it. After you see your screen mirror on the tv you can go back and turn your phone wifi on if you want. For an S4 the Tv process is the same. The phone process a little different. You still turn off phone wifi first. The mirror setting are found by go to Settings > Nearby Devices, ( toggle it on), then select screen mirroring. Tv should pop up. Select it. Then turn phone wifi on if you want.

 

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

A u mnie działa bez problemu. 55XD8599 i Xiaomi Mi5s plus.zdjęcie z telefonu. u góry widać to samo na TVzdjęcie z telefonu. u góry widać to samo na TV

profile.country.PL.title
CHRIS-73
Poszukiwacz

Witam

Do:  https://community.sony.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/739661 

Dałeś sobie radę z tym podłaczeniem ?

Nie wiem czy to wina mojego angielskiego czy "kalectwa" technicznego ale mi sie nie udało

Może jest szansa na opisanie czytelnie krok po kroku "procedury" uruchomienia

Z góry bardzo dziekuje

Krzysztof

profile.country.PL.title
zawiedzony__77
Poszukiwacz

Musisz poprostu w menu na gorze w samsungu galaxy znalezc przycisk smart view i jego uzyc do sparowania z TV w najwiekszym skrocie. Powodzenia!

profile.country.PL.title
CHRIS-73
Poszukiwacz

Nie no nie może być takie proste !!!

Ja tego przycisku szukałem na kuchence mikrofalowej ... a tu prosze roziązanie samo się znalazło... dziękuje ci bardzo i życzę ci równie wielu "inteligentnych" odpowiedzi na twoje problemy