anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-42W706B +Galaxy S5, nie działa screen mirroring

ROZWIĄZANE
2851191
Poszukiwacz

KDL-42W706B +Galaxy S5, nie działa screen mirroring

Witam,

 

telefon samsung galaxy S5 (android 4.4.2), telewizor widoczny jest na liście screen mirroringu w telefonie, po jego wybraniu następuje łączenie, wyglada to obieująca (przygtowanie kopii lustrzanej), niestety po kilku senkudach wyrzuca błąd:

"sceen mirroring: nie można połączyć za pośrednictwem funkcji Screen Mirroring".

 

Sądzać po ilości zgłaszeń oraz przekroju telefonów dla których zgłaszane są problem, problem tkwi w sofcie telewizora. Dodam, że funkcje mirroringu telefonu testowałem z TV samsunga (H5500) - tam wszystko działało na dotyk, bez kombinowania :(.

 

Bardzo proszę przedstawiciela SONY o informację, kiedy telwizory będa współpracować ze standardem screen mirroringu, z tego co wiem jest to ogólno dostępna technologia!

 

Zaczyna mnie coraz bardziej drażnić utrudnianie życia odbiorcom, w przypadku DLNA nie wspierane są napisy, teraz screen miroring, który nie działa z telefonem samsunga.

 

Liczę na szybką poprawkę po stronie SONY.

 

 

23 ODPOW. 23
profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

A skąd masz internet? Czy TV i Telefon są w tej samej sieci?

profile.country.PL.title
zawiedzony__77
Poszukiwacz

Internet nie na tutaj radnego znaczenia.
profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

To na jakiej zasadzie według Ciebie działa screen mirroring?

profile.country.PL.title
tomcio2553
Poszukiwacz

Mój kd49xe7005 raz się tylko połączył z Samsungiem A5 17r.Teraz tel.wyszukuje tylko tv sąsiadów.Dla s6 też nie jest widoczny.Mozna przeglądać tylko fotki na tv lecz odbicie lustrzane nie działa.Na początku przy wł i wył wifi Direct tv był nie widoczny dla telefonu.

Tylko reset pomagał do czasu włączeniu wifi direct i znowu reset.Potem zauważyłem że wystarczy wifi włączać i wyłączać w tv ale działa to tylko przy przeglądaniu fotek o kopi lustrzanej można zapomnieć.