anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-42w805a moduł CAM polsatu i nagrywanie

sniper76
Nowicjusz

kdl-42w805a moduł CAM polsatu i nagrywanie

Hej,

po ostatnich aktualizacja oprogramowania mam porblem z nagrywaniem programów z satelity.

Ustawiam programator na wybraną pozycję np. za 2 godziny i wyłączam telewizor, swięci kontrolka na pomarańczowo i niby jest wszystko ok. Po około 10 minutach kontrolka gaśnie. Oczywiście program się nie nagrał, a na liście błędów jest informacja, że porgram się nie nagrał bo czas transmisji już minął.

Czy ktoś z was spotkał się z tym problemem? Dodam że nagrywanie działa jak tv jest włączony, działa również TV PAUSE.

 

 

2 ODPOW. 2
MichalGorczynski
Poszukiwacz

Mam ten sam problem. 5 tygodni temu zainstalowalem modul cam polsat i przez pierwsze dwa tygodnie nie bylo zadnych problemow z nagrywaniem. Po 2 tyogdniach filmy nagrywaja sie zupelnie losowo. Sa dni w ktorych zaden sie nie nagrywa, a sa dni w ktorych wszystko sie nagrywa. Znalazlem jedna zaleznosc. Jesli zaprogramuje film ktory rozpocznie sie za jakis czas i nie wylacze telewizora, to zaprogramowane zdarzenie na pewno sie nagra. Jesli natomiast wylacze telewizor, to nie moge miec pewnosci ze film sie nagra.

Widac ze nie tylko my mamy z tym problem:

http://community.sony.lu/t5/televisori/problemi-registrazioni-w805/td-p/1275186

profile.country.pl_PL.title
czyzbyroman
Nowicjusz

 Dot.kdl-805A i nagrywania.

Zaprogramowałem nagrywanie na kanale TVP1, niestety żona włączyła telewizor i zonk - nagrywanie zostło przerwane. W czym problem, w trakcie programowania pojawił się komunikat - "brak modułu CAM", ale to nie ten problem, że nagrywanie zostało przerwane. Problemem było samo włączenie telewizora, ponieważ wcześniej programy bez problemu się nagrywały z tym, że telewizor nie był włączany.

R.Cz.