anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-42W829B aplikacje nie działają

profile.country.PL.title
sliwa123
Poszukiwacz

KDL-42W829B aplikacje nie działają

Witam. Bardzo długo nie używałam innych aplikacji oprócz YouTube i Player. Ostatnio chciałam sprawdzić czy w sklepie Opery są jakieś nowe aplikacje a tu pojawił się komunikat że nie można połączyć się z internetem.Internet miałam sprawny i aktywny bo z wspomnianymi aplikacjami mogłam się połączyć. W internecie przeczytałam że podobno Sony nie wspiera Opery.Opera udostępniała parę fajnych aplikacji które teraz też pokazują ten sam komunikat. Aplikacja Facebooka też mi nie działa ale też już jest podobno brak wsparcia. Zniknęła mi aplikacja TVP ale to też w internecie się wyjaśniło dlaczego. O dziwo przeglądarka internetowa mi działa i kilka aplikacji. Mam wszystko zaktualizowane. Wiem że jest to już stary telewizor ale nadal pięknie działa tylko szkoda tych aplikacji. Czy Sony przewiduje jakąś aktualizacje aby to chodziło i może było coś nowszego czy zamierza cokolwiek z tym robić? Jeśli nie to proszę o jakiś komunikat w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie. 

Tagi (2)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

wszystkie informacje dotyczące najnowszych aktualizacji oraz modeli nimi objętych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
sliwa123
Poszukiwacz

Przeczytałam chyba wszystkie informacje na ten temat na Państwa stronie internetowej lecz dalej nie odpowiadają na pytania zadane w temacie. Aktualizacje mam zainstalowaną do najnowszej wersji. No cóż chyba trzeba się pogodzić z tym że mój telewizor jest już stary i nie wspierany przez Operę ale zastanawia mnie jedno dlaczego zamiast komunikatu o Braku połączenia z internetem po prostu nie jest napisane że występuje brak wsparcia albo funkcja niedostępna. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Opera TV zmieniła jakiś czas temu nazwę na Vevd:

https://www.vewd.com/news/opera-tv-is-now-vewd/

Poniżej oficjalny komunikat Sony o zakończeniu wsparcia dla Vevd:

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00226633

 

Pozdrawiam