anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-46nx710 czujnik obecności

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
paliosek
Nowicjusz

kdl-46nx710 czujnik obecności

Witam

Jak w temacie szukam gdzie ustawić czujnik obecności przed telewizorem, poproszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tylko NX710 raczej nie posiada czujnika obecności. Posiada czujnik światła. Wyjaśniało by brak tej funkcji w opcjach.. Ustawiania o których wspomniałeś (1h, 2h itp), to Tryb czuwania po bezczynności. Czyli w przypadku gdy nie naciśniejsz żadnego przycisku na pilocie, telewizor wyłączy się po określonym czasie. Wcześniej informuje powiadomieniem na ekranie. Aby nie wyłączył się, należy nacisnąć choćby zmianę głośności.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w modelu HX920 jest tak:

Najprociej to wciskasz na pilocie OPTIONS jedziesz w dół do pozycji czujnik obecności i ustawiasz czułość na mała średnia lub duża jeśli chcesz szybko zobaczyć jak działa funkcja włącz demo to najprościej

Jeśli  chcesz bardziej zaawansowane ustawienia to robisz tak:

Home nastepnie Ustawienia systemowe póżniej ECO i wybierasz czujnik obecności masz tam ustawienia bardziej zaawansowane miedzy innymi po jakim czasie ma sie uaktywnić czujnik gdy kamera nie widzi postaci i podgląd jak widzi Ciebie Tv okiem kamery

Powodzenia

profile.country.pl_PL.title
paliosek
Nowicjusz

Zrobiłem tak jak mówisz w drugiej części bo jak klikne Options to nie ma u mnie czujnika obecności.

A jeśli chodzi o ECO to mam 1 godz 2 lub cztery gdy nikt nie jest obecny przed TV zobacze jak to działa.

Dzięki za pomoc

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Tylko NX710 raczej nie posiada czujnika obecności. Posiada czujnik światła. Wyjaśniało by brak tej funkcji w opcjach.. Ustawiania o których wspomniałeś (1h, 2h itp), to Tryb czuwania po bezczynności. Czyli w przypadku gdy nie naciśniejsz żadnego przycisku na pilocie, telewizor wyłączy się po określonym czasie. Wcześniej informuje powiadomieniem na ekranie. Aby nie wyłączył się, należy nacisnąć choćby zmianę głośności.

profile.country.pl_PL.title
paliosek
Nowicjusz

No właśnie teraz patrze że ten czujnik mają EXy niestety

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

http://pdf.crse.com/manuals/iManuals/pol/2a-25/eco_2a2_2a3.html

Nawet w i-Manualu nie masz wyszczególnione tej ważnej funkcji. Z czujników znajdziesz w swoim modelu tylko czujnik światła który odpowiada za ustawienia obrazu.

Tryb czuwania po bezczynności usypia TV na jakiś czas aby później przełączyć go w tryb Standby.

Najbardziej zdziwiło mnie, że ni seria NX nie dostała czujnika obecności skoro jest oczko wyżej na EX'ami. Tłumaczę sobie mniejszą ilość dodatkowych funkcji tym, że cała moc elektroniki poszła na generowanie jak najlepszego obrazu w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam Stubb