anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-48W605B zakładka VEVO

stojak123
Użytkownik

KDL-48W605B zakładka VEVO

Witam. Po naciśnięciu HOME-MUZYKA jest zakładka VEVO. Były tam wybrane teledyski a teraz jest pusto. Czy tez tak macie. Pozdrawiam.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
god107
Poszukiwacz

Potwierdzam na KDL-55W805B nie ma w tej zakładce żadnej zawartości, ale to chyba jakiś wiekszy problem z siecią bo Social View też dzisiaj nie działa.

stojak123
Użytkownik

Dzieki bardzo. Będę to monitorował. Gdyby wskoczyło to daj znać. Bedziemy wiedzieli czy jest to problem na wiekszą skalę. Jakby co to tez napiszę czy działa.

stojak123
Użytkownik

A możesz jeszcze sprawdzic funkcje na pilocie DISCOVER. Tam jest zakładka YOYTUBE. Teraz mam tam tylko ten znaczek youtube a wcześniej obok niego była wybrana zawartość.

profile.country.PL.title
god107
Poszukiwacz

W DISCOVER YouTube wyświetla się tylko przycisk Dodaj kanały (Ulubione), ale tam nic nie wybierałem wcześniej, więc nie wiem czy tak nie było od poczatku.

Za to Social View zaczęło działać. Ale w zakładce muzyka nadal nie widac propozycji z VEVO

profile.country.PL.title
god107
Poszukiwacz

Chyba wiem co może byc przyczyną, nie wiem kiedy ale zaktualizowała się aplikacja YouTube w TV. Jeszcze 2h temu korzystałem i była stara, teraz jest nowa. Zupełnie inny wygląd itd., wiec może to być przyczyną dlaczego nie działają te propozycje VEVO w zakładce muzyka bo pewnie to bierze z tej aplikacji, a ona nowsza i dopiero z jakąś aktualizacją wyjdzie poprawka.

stojak123
Użytkownik

Wczoraj wieczorem wszystko było. A dzisiaj znowu pusto.

stojak123
Użytkownik

Powielam temat czy ktoś ma tez taki problem ja w temacie http://community.sony.pl/t5/telewizory/kdl-48w605b-zakladka-vevo/td-p/1881667

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

nie ma sensu powielać temat.

 

Pozdrawiam