anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-49WE660 a video tv sideview

profile.country.PL.title
marcelcybulka
Poszukiwacz

KDL-49WE660 a video tv sideview

Witam potrzebuję pomocy z funkcją pliota w smartfonie przy pomocy aplikacji video tv sideview. Problem polega na tym że w aplikacji nie wykrywa mojego tv. WiFi direct działa bez problemu, kopia lustrzana także. Telewizor KDL-49WE660 jak i Sony Z3 compact połączony przez WiFi z routerem Huawei b315. W ustawieniach routera tryb DLNA włączony. Funcja zdalnego włączenia w tv włączona. Ręczne podanie adresu IP telewizora w aplikacji powoduje pojawienie komunikatu iż adres nieprawidłowy bądź urządzenie niezgodne.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam Marcel.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. 

Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

 

profile.country.PL.title
marcelcybulka
Poszukiwacz

Żaden podobny przypadek nie rozwiązał mojego problemu. W pomocy także nie znalazłem rozwiązania.

Zmieniałem już kanały nadawania WiFi. Podłączyłem tv przez kabel ethernetowy. Materiały udostępnione na laptopie w sieci domowej tv odczytuje bez problemu. Dziwi mnie to że aplikacja YouTube znajduje tv w sieci WiFi, Video & Tv Sideview nie.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z tego co widzę to twój model nie jest obsługiwane przez TVSideView:

http://info.tvsideview.sony.net/en_ww/home_device.html#bravia

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcelcybulka
Poszukiwacz

Też tak podejrzewam choć zastanawia mnie do czego służy opcja zdalnego wyłączania która dostępna jest w ustawieniach i jak jej używać. Nawet w trakcje wstępnej instalacji telewizor pyta czy tą funkcję włączyć i informuje że wiąże się to ze zwiększonym zużyciem energii w trybie czuwania.